Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély így terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély így terhességre?

Figyelt kérdés

Mirabella 20 mg-os tablettát szedek már fél éve, de a dokim most a 30-asat írta fel mert azt mondta hogy a másik nem úgy használt ahogy kellett volna (szedés közben nem jött meg időben, vagy barnáztam, kimaradt vérzés stb). tegnap együtt voltam a párommal, és nem védekeztünk pluszban semmivel. ma jutott eszembe, hogy ez vajon gyógyszer váltásnak számít-e? mert pl azt tudom hogy ha új gyógyszert kezdek el szedni akkor egy hétig kiegészítő védekezés kell. de így nem kellett volna, hogy ugyan azt a fajta gyógyszert szedem, csak a nagyobb adagot, ugye? köszi a válaszokat! :)

21N


2017. máj. 6. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp a nőgyógyászodtól kellene megkérdezni, aki fel is írta a gyógyszert, hiszen ő tud mindent pontosan. Szerintem ilyen ügyben egy telefonhívás is elég. Hátha ma el tudod érni, hogy vasárnap ne zavard :)
2017. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
felhívnám, de nem lehet, mert soha nem lehet elérni. a személyes mobilját nem adta meg, és a rendelőt nem tudom hívni. de már volt hogy más ügyben hívtam a rendelőjét rendelés időben, de akkor se vette fel senki, pedig többször is próbáltam.
2017. máj. 6. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nagyobb mg-os hiába u.a. a gyógyszer igen váltásnak minősül
2017. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell olvasni a betegtájékoztatót. Bele szokták írni, hogy mikortól alakul ki a védelem az adott fog. gátló tekintetében, ha másikat szedtél előtte.
2017. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!