Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy baj az ha szétszórt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj az ha szétszórt vagyok és a fogamzásgátlót reggel helyett este veszem be vagy másnap reggel kettőt? Vagy ha van olyan hogy reggel nem tudom hogy bevettem e már vagy nem és beveszek még egyet?

Figyelt kérdés
És az számít hogy melyiket veszem be egymás után vagy az teljesen mindegy?
2017. máj. 6. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha Nuvaringet használnál..komolyan.Pont az ilyen típusú embereknek van.
2017. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Elég nagy baj. Ugyanis tök fölöslegesen szeded. Ha nem szeded be pontosan, akkor nem hat és ha élsz nemi életet, akkor ne lepődj meg, ha terhes lesz. Mert így elég nagy a valószínűsége.

Ott az óvszer, legalább ennyire biztonságos és azt nem felejted el. :D

2017. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Belédélvezhetek?
2017. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tutira nem baj, mert nem az én hormonrendszeremet őrjíted meg ezzel, és nem én leszek terhes sem.
2017. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy. Mifelénk az ilyet baleknak hívják.
2017. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne vegyél be kettőt egy helyett, árthat az egészségnek.
2017. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem térj át a gumira... Ezzel csak tönkrevágod a szervezeted, és még terhes is simán lehetsz...
2017. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy használj hüvelygyűrűt, vagy tölts le a telefonodra egy alkalmazást, ami figyelmeztet, hogy be kell venni a tablettát. Én is borzasztó szétszórt vagyok, de mivel a telefonom mindig figyelmeztet a tabletta bevételére, 7 hónap alatt egyszer fordult elő, hogy 4 óra késéssel vettem be a gyógyszert, amúgy mindig pontos vagyok.
2017. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a Period Calendar alkalmazást. van külön gyógyszernaptár része, ahol minden nap ki tudod 'pukkasztani' a buborékcsomagolást, írja hogy a 21 napból hol jársz éppen, és szól is abban az időpontban amikor be kéne venned.
2017. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Így nem véd a terhességtől, csak a mellékhatásait "élvezheted".


A jelek szerint a betegtájékoztatót sem olvastad el.

2017. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!