Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj, ha a 3.szünetmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj, ha a 3.szünetmentes napon jelentkezik vérzés, nem a megszokott 5.-en?

Figyelt kérdés
Barátommal tegnap 1üt voltunk és 1-2 órával utána vérzést tapasztaltam nemsok de van és engem zavar csak 5.napra (péntekre vártam) bennem élvezet el. lehet valami gond?
2008. okt. 15. 06:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet gond, nekem sem mindig ugyanakkor jön meg! Van úgy, hogy szombaton hajnalban, és van úgy, hogy vasárnap délután! Ettől még nem lesz semmi bajod!
2008. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked még soha, egy napot sem csúszott a mensid?
2008. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

3 hónapja szedem a gyógyszert most kell 3x megjönnie. már az elsőnél és a másodiknál is péntek volt.

Viszont ma reggel óta nem tapasztaltam semmijen féle vérzést. Viszont az együtlét nem fájt hogy az miatt lenne. Felmerült bennem az is hogy esetleg igazábol most veszítetem el a szüzességem ő az első nekem de már 1 éve vagyunk együt és ez már a sokadik 1ütlét volt. De lehetséges?

2008. okt. 15. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!