Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi kárt tennék, ha 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi kárt tennék, ha 1 levél után abbahagynám a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el (újra másfél év kihagyás után) fogamgásgátlót szedni, de amióta szedem, borzalmasan érzem magam. Rengeteget fáj a fejem, de úgy, hogy a fájdalomcsillapító sem hat. Továbbá észrevettem, hogy kezd csökkenni a libidóm, nem kívánom a páromat már annyira, pedig előtte akár 2-3x is szexeltünk egy nap. Azt pedig már meg sem említem, hogy állandóan vérzek... A ciklus első napján kezdtem el és az első héten annyira lecsökkentette a vérzésem, hogy csak pecsételgettem. És most a levél közepén jött meg rendesen, most 4 napja állandóan úgy görcsöl a hasam, mint a mensi első napján szokott és nagyon vérzek... Ha ez így megy tovább, inkább hagyom a francba, mert nekem ez nem kell. Igazából azért döntöttünk a bogyó mellett, hogy még élvezetesebb legyen a szex és, hogy ne költsünk olyan sok pénzt óvszerre, ahogy sokat vagyunk együtt.


Kérdés: mennyire tennék kárt, ha 1 levél után abba is hagynám a szedését? Vagy adjak még neki egy kis időt?


Köszi a válaszokat.


23/L


2017. máj. 19. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Inkább a nőgyógyászoddal konzultálj ez ügyben, ha kellemetlen tüneteid vannak a gyógyszertől, azt mindenféleképpen jelezd neki és majd ír fel egy másikat neked. Addig pedig ott az óvszer.
2017. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keresd fel az orvosodat a problémáiddal.
2017. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!