Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátló váltása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátló váltása Taisa-ra problémát okozhat?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek Jangee-t,és most szedtem be a harmadik 21szeres adagot.Most Taisa fogamzásgátlót vettem,azt mondják ugyanaz a hatóanyaguk csak olcsóbban.Miután letellik a 7 nap szünet már Taisával kezdeném ugyanabban az időpontban,mint amikor a másikat szedtem.Lehetnek problémák?

2017. máj. 28. 23:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még azt lenne a kérdésem,hogy kell kiegészítő védekezés vagy ugyanugy hat mint eddig már az első naptól kezdve?
2017. máj. 28. 23:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell a váltásnál kiegészítő védekezés. Erről egyébként nőgyógyászt/gyógyszerészt kellene megkérdezned, ők értenek hozzá, hogy lehet-e belőle baj. Miért akarsz váltani? Csak azért, mert olcsóbb? Szerintem ha valami jól bevált, ár miatt ne cseréld le. /L
2017. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezd meg az orvost!/
2017. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mert még ez mellett sok kölcségeim vannak,ezért mindenből probálok jól kijönni.és meddig kell kiegészítő védekezés?
2017. máj. 29. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!