Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, ha fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha fogamzásgátló használata mellett az ovulációm időpontjában megjön a, , menstruációm"?

Figyelt kérdés

Alapvetően azért írta fel a doki a gyógyszert,mert elég gyakran hányás-hasmenés-hidegrázás-verejtékezés-hasi görcsök közepette jön meg a menstruációm (és ennek következtében első nap használhatatlan vagyok).

Nem régóta szedek fog.gátlót,ez a 2.levelem. A mellékhatások nagyobb része az első levél szedése alatt kijött,veszett rosszul bírtam(nagyon szerettem volna abbahagyni,de a doki mondta,hogy a 3.levélig nem ajánlatos).

Viszont most is,hasonlóan az első levélhez,az ovulációm napján ismét felmerültek u.a. a problémák (hányás,görcsölés,vérzés,stb.).

Ez mennyire normális,hogy lényegében kétszer ,,menstruálok" a fog.gátló szedése óta(kb. 2-2nap időtartamú).



2017. jún. 2. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

na akkor...

1. fog.gátló mellett NINCS SEM 'OVU', SEM RENDES MENZESZ!

2. Igen, a 3. levél után ezek általában elmúlnak, ha nem akkor van értelme váltani, remélve, hogy a másiktól ezek nem jönnek elő.

3. érdemesebb lenne egy NORMÁLIS orvost keresned, aki nem hormonokkal akarja gyógyítani azt, amit esetleg természetes módszerekkel is lehet. Keress egy rendes endokrinológust, ő majd normálisan kivizsgál.

2017. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ohhh

Ovulaciot akadalyoz a fog gatlo ill mehszajat zarja ill mehnyalkahartyat sorvasza el

Se ovulacio se menszes se peteeres nincs

2017. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!