Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás esemény utáni tabletta (Rigesoft) használata után 10 órával történt újbóli óvszerszakadással szemben véd még?

Figyelt kérdés

Rigesoft második tablettájának bevétele után 10 órával ismételten óvszerszakadásra került sor, de még az elélvezés előtt.

Tegnap nem vettük észre időben, hogy mi történt a gumival és az ügyeleten pár órával később felírták ezt a tablettát, amit előírás szerűen bevettem, de a második szem után körülbelül 10 órával egy másik típusú gumi is elszakadt, amit azonban időben észrevettünk, de az előváladék miatt azonban aggódunk.


Előre is köszönjük a választ!



2017. jún. 5. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Jézus, ez igen

nekem 1x szakadt ki a gumi a férjemmel, hót idegek voltunk. Enni alig bírtam, nem hogy megint bszni :D

2017. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát olvasd el a betegtájékoztatót. azon elméletileg rajta kell legyen. Az escapellere pl ha jól emlékszem az van hogy nem véd.
2017. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
keressetek inkább más hobbit mert ez nem megy nektek
2017. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1,Már az első szakadás utáni teherbeeséstől se véd 100%-an a gyógyszer.

A sürgősségi fogamzásgátlónak kb 70%-os a hatékonysága.

2,Teljesen lényegtelen,mert sürgősségi fogamzásgátlót csak félévente 1!!!-szer lehet bevenni,annyira durva hormonlöket.

Konkrétan ki is tudnád magad csinálni vele,ha úgy rágcsálnád,mint a cukrot...


Kezdjetek imádkozni,meg félre rakni abortuszra,ha véletlenül úgy alakul..

A dugást meg felejtsétek el...

2017. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit csináltok, hogy kiszakad a gumi...?
2017. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fel nem bírom fogni, hogy sikerült ezt összehozni... Nekem 10 év alatt egyszer fordult elő szakadás.
2017. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem hívd fel az orvosodat, ha van, vagy reménykedj a legjobbakban. Amúgy használjatok síkosítót, vagy több előjáték kéne, mert nem az óvszerrel lesz baj valószínűleg.
2017. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon nem jol csinaltok
2017. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!