Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló miatt libidócs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló miatt libidócsökkenés és nem olyan a szex mint eddig?

Figyelt kérdés

1 hónapja szedem a gyógyszert azóta talán egyszer kívántam meg a párom, vagy talán egyszer sem, pedig szeretem, eddig állandóan csak szexeltem volna vele. Eddig még soha nem szexeltem óvszer nélkül és olyan furcsa érzés van bennem amikor anélkül hatol belém. Nem tudom elengedni magam rendesen, ezáltal be sem nedvesedem. Nem szeretném,hogy párom azt gondolja,hogy elhidegültem mert szerintem a tabletta lehet a hibás.

Hogyan engedjem el magam? Kb. olyan érzésem van mintha megint szűz lennék.



2017. jún. 10. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Görcsölsz hogy esetleg mégis teherbe esel... Ezt kell feldolgoznod, és ezen görcsölést kell megszüntetned.
2017. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, mert tényleg félek kicsit, de amikor az első hónapban kiegészítő védekezést alkalmaztunk akkor sem volt az igazi az étvágyam. :(
2017. jún. 10. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert már akkor is görcsöltél...


Ezt le kell küzdened...


Max ha fiatalkorú vagy és nagy gondot jelentene a teherbeesés akkor hagyj fel ezzel...

2017. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, nem izgulok fel, pedig agyban szeretném a szexet, de vhogy akkor sem tudok felizgulni. Tabletta elött éjjel-nappal csináltam volna. Én a legközelebbi nődoki látogatásnál kérek tanácsot, hogy a tabletta váltás megoldaná-e ezt
2017. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ezért hagytam abba a gyógyszert. 3 évig szedtem, mielőtt abbahagytam volna vettem észre hogy szép lassan eltűnt a szexuális étvágyam. mióta nem szedem (persze kellett egy kis idő még kiürült a szervezetemből) sokkal jobban kívánom a párom, szerintem jobb gumival és rendben levő libidóval, mintha gyógyszert szedek és eszembe se jut a szex..
2017. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az en libidom is nulla mikor gyogyszert szedek. 3 felet probaltam. Ugyanaz az eredmeny. Nem szedem.
2017. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!