Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta okozhat magas vérnyomást?

Figyelt kérdés
Közeli rokonom fogamzásgátló tablettát szed már több, mint három hónapja, ez alatt meg kellett duplázni a vérnyomáscsökkentője adagját (napi 10 mg penidropilt szed), és így is igen magas a vérnyomása. Az enyhe magasvérnyomást is kockázati tényezőként kezeli a betegtájékoztató. Okozhatja a vérnyomás növekedést a tabletta?
2010. máj. 18. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha bele van írva a betegtájékoztatóba akkor szerintem egyértelmű a válasz.

Egyébként ezáltal kizáró tényező is lenne a betegsége arra, hogy ezt a fogamzásgátlót szedje. Nem is szabadott volna az orvosnak felírnia neki.

2010. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2010. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 170/110-et csinált, magas pulzussal, 3 éve szívok a fog gátló miatt. megjártam a poklot, mert pánik betegségem is lett tőle. úgyhogy jobban teszi ha leáll vel, jó tanácsként írom:S
2010. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.Vagy kamuzik a rokonod vagy teljesen sík az orvosa,de ilyet nem szabad csinálni.A magas vérnyomás kizáró tényező a tabiszedésnél,nemhogy duplájára növelni a vérnyomáscsökkentőt.Ez hajmeresztő.
2010. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok: és soha nem volt magas a vérnyomásom, pulzusom. sőt inkább alacsony .másfél hónap alatt sikerült olyan állapotba kerülnöm tőle, hogy senkinek sem kívánom.
2010. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:08-as

Megkérdezhetem,hogy mit szedtél?

2010. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meliane-t szedtem:(
2010. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. máj. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!