Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Par nappal ezelott kihagytam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par nappal ezelott kihagytam egy szem gyogyszert es nem is potoltam be azt az egy szemet. Tegnap ejjel a baratom belem elvezett, kb. egy hete mult el a menstruaciom. Nagy az esely a terhessegre?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A tabletta csak akkor nyújt teljes védelmet ha mindig beveszed, igy hogy nem is potoltad.. Igen megvan ra az esélye hogy terhes leszel
2017. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen lehetsz,de minek élvezetetted el a pasid,ha tudtad ,hogy kimaradt egy szem!??!
2017. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció. Ami neked volt, az megvonásos vérzés. Ha kihagysz egy szemet, legalább egy hétig illik gumival védekezni (de a tájékoztató kitér arra, hogy meddig kell védekezni pluszban attól függően, hogy hányadik héten hagytad ki a tabit). Ne csodálkozz, ha terhes leszel...
2017. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nincs menstruacio? Aki fogamzasgatlot szed annak is ugyanugy megjon.. Egyebkent nem Hagytam hogy elmenjen bennem.
2017. jún. 16. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:
olvasd el a betegtájékoztatót,valószínűleg írja,hogy mi lett volna a teendő kimaradt szem esetén. ilyenkor 1 hétig óvszer használata javasolt,hiszen kimaradt 1 napi adag...lehetsz terhes. egyébként amit előttem írtak, tényleg megvonásos vérzésnek hívjuk azt a vérzést,ami fogamzásgátló mellett következik be, de hívhatod menstruációnak is,mert ugyanúgy a méhnyálkahártya lökődik le,csak nem tartalmaz megtermékenyítetlen petesejtet:)
2017. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Istenem,én csak azt nem értem,hogy aki.nem ért a fogamzásgátláshoz,az minek szedi??!
2017. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ismét írom. Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció. Annak a vérzésnek a neve megvonásos vérzés, és semmi köze a menstruációhoz. Ha már gyógyszert szedsz, ezzel illene tisztában lenni...
2017. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En nem egyszer kihagytam a munkahelyem miatt mert sokszor 22:00helyett ejjel 2-3kozott vegeztem es kb arra volt erom h tusoljak es agyba essek! Nem lettem terhes ,a masik szerencsetlen segitseget kert! Nem beoltast! Tok mind1 ki minek hivja! Mensi v megvonasos verzes ,ugy gondolom ugyanaz tortenik bki bhogy hivja!
2018. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!