Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így mi értelme a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mi értelme a fogamzásgátlónak?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..


Ide akartam volna válaszolni, de nem akarom szétOFFolni. Tehát leírja a válaszadó, hogy mindegyik mellékhatása a libidócsökkenés.

De ezt elvileg azért szedi az ember (vagyis a NŐ!),hogy biztonságos legyen a SZEX.

Viszont ha nincs libidó, nincs vágy, nincs kedv, akkor meg mit ér az egész?

Azt, hogy a kedves férfi élő maszturbátornak használja a nő testét, amibe bátran beleengedheti a cuccost, nem kell gumival szenvedni, meg vigyázni, nem baj, ha a nőnek a háta közepére se hiányzik a szex, mert a gyògyszer elveszi a szexuális étvágyat?

Hát nem tudom, kinek éri meg....(a palinak biztos, de....)



2017. jún. 20. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Sose szednek fogamzasgatlot fullra osszezavar mindent benned ink gumi
2017. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Attól még, hogy csökken, nem tűnik el. Egyébként sokkal jobb/élvezetesebb gumi nélkül, és kényelmesebb is.
2017. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem tűnik el... Hát nem valami élvezetes úgy szexelni, hogy kb nem érzem magam odalent, mintha ki lenne kapcsolva minden, és nem tudok elélvezni.

A másik fél lehet élvezi ugyanúgy, de nekem mondjuk más öröme nem prioritás a saját káromra. De ez én vagyok ugyebár...

2017. jún. 20. 16:50
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el kérdező, hogy sok lányt zavar és sok lány emiatt visszamegy az orvoshoz és vagy írat fel másikat vagy elhagyja teljesen.

De akinek meg többet ér az óvszerutálat, mint a kiegyensúlyozott nemi élet, mindkét fél teljes öröme, az meg megérdemli.

2017. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szedtél már fogamzásgátlót?

Mert ez azért nem úgy működik, hogy nem érzel lent semmit, az a pasi, aki pedig élő maszturbátornak használ, eleve kuka - legalábbis számomra.

2017. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez "Minden fogamzásgátló tabletta mellékhatása között ott van a libidócsökkenés." nem egyenlo jelentesu "Tehát leírja a válaszadó, hogy mindegyik mellékhatása a libidócsökkenés." ezzel. A valaszado annyit irt, hogy ott van, es kesz. Ahogyan ott van meg a fejfajas, a trombozis meg az egyeb, de ez nem jelenti azt hogy meg is jelenik. Nem kap mindenki trombozist, aki szedi ertelemszeruen.
2017. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5:

Igen, próbaképp 1 dobozzal. Előnye nem volt, csak tucatnyi hátránya, és mivel nem vagyok kísérleti nyúl, a váltás fel sem merült.

(Továbbá szedtem olyan gyógyszert /nem fogamzásgátlót, hanem szorongásoldót/, amitől aztán szintén viszlát libidó, mintha a p¡nám nem az enyém lenne, nem éreztem semmit. Ez nem ide tartozik, de azért említettem meg, mert igenis van ilyen.)


6:

Ha egy gyógyszer (bármilyen gyógyszer) tájékoztatóján találok olyan mellékhatást, ami nekem nagyon nem szimpatikus, és mondjuk 10-ből 1-et mindenképp érint, akkor én azt nem szedem be.

A fog.gátlók és az antidepresszánsok pl pont idetartoznak.

Ha mondjuk az van a gyógyszeren, hogy hasmenést okozhat, álmosíthat, vagy étvágytalanság, mittudomén... Ezek nem érdekelnek, zabálom, mint a cukrot szükség esetén.

Az álmatlanság, a zsibbadás, a libidócsökkenés, étvágynövelés, lelassult légzés, egyebek, ha szerepelnek, akkor akár megrohadhat a polcon is az a tabletta...

2017. jún. 20. 18:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Jol van, ez a te dontesed, en csak egy szovegertesi problemara vilagitottam ra, ami miatt lenyegeben ertelmetlenul szuletett meg ez a kerdes ebben a kontextusban.
2017. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én is szedtem, és valóban csökkent a libidóm. volt szex, de nem rajtam múlott, h legyen. felőlem, ha nem lett volna, sem lett volna gond. én nem vagyok fogigátló párti, mert ezen túl még a hormonháztartást is felborítja és trombózist okoz. de nyilván mindenkinek saját döntése, h szedi-e vagy sem.
2017. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindegyik fogamzásgátlónak LEHET mellékhatása a libidócsökkenés, de közel sem biztos, hogy minden nőnél jelentkezik (én pl. 8 hónapja szedem, de még nem volt vele ilyen jellegű gondom). Ha meg valakinél jelentkezik ez, vagy más zavaró mellékhatás, akkor szólni kell a nőgyógyásznak, és másik gyógyszert íratni.
2017. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!