Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
kb 1,5 hónapja használtam 72 órás tablettát, utána megjött rendesen, most egy hetet késik, azóta csak kicsit volt betéve gumi nélkül, 3 teszt lett negatív,ultrahang,vérvizsgálat negatív,hallottatok már olyanról,hogy valaki ennek ellenére terhes legyen?

2017. jún. 29. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
[FACEPALM]
2017. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

A tabletta összezavarta a ciklusodat,akár fél évig is rendszertelenné válhat.

Lórúgásnyi hormonokat magadba tömködni komoly dolog,én a helyedben nem kísérletezgetnék a "csak egy kicsit betevős játékkal".

Nem vagy terhes,persze hallottunk már olyat,hogy valaki menstruálás ellenére terhes volt vagy esemény utáni bevétele ellenére terhes maradt.De nálad volt uh, meg minden.

Szerintem csak a tabletta zavar be.

2017. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon bomba dúrva hormonzavart tud okozni. Ne csodálkozz ha hónapokig össze vissza menstruálsz vagy megse jőn
2017. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gratulalok, hogy egy esemeny utani tabletta bevétele utan sikerült megint egy kicsit betenni... Nem vagytok normálisak. Az esemény utáni egyébként egy fél évre is összezavarhatja a ciklusodat. Viszont én a helyedben csinálnék egy tesztet, mert az esemény utáni se hat mindig... És ugye utána szexeltetek is védekezés nélkül.
2017. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csináltam hármat,ultrahang+vérvizsgálat,minden negatív,gondolom ez elég biztos azért
2017. jún. 30. 04:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor volt a kicsit nem védekezés?
2017. jún. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete
2017. jún. 30. 06:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor pont tesztelhetsz.
2017. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mint mondtam,màr csinàltam hàrmat,meg voltam ultrahangon,meg vérvizsgàlaton mind negatív
2017. jún. 30. 15:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Az nem az esemény utáni bevétele után volt? Hanem már a védekezés nélküli kufircolás után?
2017. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!