Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik óvszerben érzem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fodaboi kérdése:

Melyik óvszerben érzem a legjobban a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mivel a barátnőm nem szedhet tabit, ezèrt muszáj óvszerrel vèdekezni, de óvszerben nem igazán èrzem, melyik óvszert ajánlanátok, hogy a lehető legtöbbet èrezzek?

2017. jún. 29. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
masculan pl eléggé vékony de egyik se fog komolyabban javítani. barátnőd tágabb mint kéne vagy vékony a péniszed.
2017. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Ezt a sok szerencsétlent soha nem fogom megérteni. 0,055 mm vastagságú elasztikus anyagon keresztül mindent ugyan úgy érzel, csak a fejed hibádzik, ha azt mondod nem. 15 éven keresztül óvszerrel védekeztem, hasonló okokból és 25 éve élek nemi életet, én nem érzek különbséget és soha nem is éreztem :-P

Egyébként Lifestyle-nak van Thin típusa, az az egyik legvékonyabb tudtommal, én is azt használtam.

2017. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

második. én meg érzek különbséget natural vagy óvszerrel. számomra borzalmasan nagyobb ingert ad az ha óvszer nélkül vagyok.


Csak mivel a fogamzásgátló hormontartalmú gyógyszer így meg kímélem a barátnőmet és ő is magát ettől.

2017. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Carragher_x ***** válasza:
28%

" 0,055 mm vastagságú elasztikus anyagon keresztül mindent ugyan úgy érzel"

Marhaság.


"15 éven keresztül óvszerrel védekeztem, hasonló okokból és 25 éve élek nemi életet, én nem érzek különbséget és soha nem is éreztem"

Ennek igazából két okát tudom elképzelni, kifejezetten tág nőkkel voltál óvszer nélkül vagy legalábbis te voltál hozzájuk kicsi. Ez esetekben tényleg tökmindegy érzésre, hogy óvszer nélkül, óvszerben vagy tescós szatyrot körbetekerve szexelsz.


Épp ezért sajnos a kérdezőt se tudom sok jóval kecsegtetni, az óvszeres szex mindig csak félszex lesz.

2017. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

#4: Te írsz jó nagy marhaságot :-P Átlag feletti méretem van (nem sokkal, de felette) és nem voltak tágak, olyan is volt, aki még fájdalmasan is tudott szorítani.

És pont fordítva van :-D Ha szűkebb, akkor ugye jobban, erősebben rásimul, így erősebb ingert okoz, azaz elméletileg jobban csökkentené az óvszer nem létező tompító hatását.

Ugye vágod, hogy pár évtized alatt jópár ezerszer szexeltem óvszerrel is és anélkül is ... Csak az agyatokban létezik ez az óvszer=fél szex baromság ... de nekem mindegy, magatokat korlátozzátok pszichésen csak :-P

2017. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Carragher_x ***** válasza:
25%
Bocs, nem akartam a lelkedbe gázolni, tőlem nyugodtan élhetsz továbbra is álomvilágban:)
2017. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
igazából tényleg marhaságot írsz. átlag feletti méreted van. így nyilván tök mindegy hogy óvszerben csinálod e vagy sem.:D
2017. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Deflohelp ***** válasza:
100%

Durex típusok közül az Invisible-t (több síkosító van rajta),

másodsorban a Real Feel-t éreztem elfogadhatónak.

2017. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Carragher_x:

Van két és fél évtizedes szexuális tapasztalatom, amiből másfél évtizedet óvszerrel védekeztem csak, ez alatt kb. három tucat partner ... biztos te jobban tudod, hogy én ezt csak álmodtam ;-) :-D Sok hülyeséget olvastam már itt tőled (na jó néha van egy-egy normális válaszod is), de mindig tudod magad überelni :-P


#7: Elég érdekes logikai bukfencet hoztál létre a szövegértelmezési problémád által :-P

2017. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Carragher_x ***** válasza:
91%

És mi a fenét csináljak a tapasztalatoddal? Szted másnak nincs?:D:D Komolyan vazze, 40+ fejjel ne legyél már ennyire gyerek:D


"biztos te jobban tudod, hogy én ezt csak álmodtam"

Értem, szóval te mondhatod, hogy mindenki más csak "álmodja", hogy mit érez, de rád ezt nem lehet mondani:D:D:D:D Megkérdőjelezhetetlen szuperfilozófia:)

2017. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!