Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg gond ha nem egyidőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gond ha nem egyidőben veszem be a fog. Gátlót?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam,hogy ha nem egyidőben veszem be minden nap,mondjuk este 7kor akkor nem véd.Igazából én beveszem minden nap,szóval a hormonadagom megvan minden napra,csak nem egyidőben szoktam,de délelőtt.

2017. júl. 4. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A napszak a lényeg. Ha mindig de akkor oké
2017. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2-3 óra különbség meg nem gond, de jobb lenne azonos időben. Ha folyton máskor veszed be (pl este 6, délután 4, este 8, stb), akkor nem biztos, hogy véd rendesen...
2017. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
nem viccből írják a betegtájékoztatóra a dolgokat... ennyi erővel írhatnának rá egy gyerekmesét is, ha neked ennyire számít.
2017. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Normális válszokat várok,nem kioktatást.Nemhiszen hogy jogod lenne ilyen stílusban magyarázni

2017. júl. 4. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
nem tudom, mi gond volt a stílusommal:D bár neten másképp jön át minden, mert csak egy szöveget látsz, de egyébként nem a levegőbe beszélek, én is jó ideje veszek be fogamzásgátlót, és tényleg jobb, ha arra törekszel, h mindig kb. ugyanakkor vedd be. az a baj ezzel a napszakos dologgal, hogy így lazábban veszed, és könnyebben kimarad, mármint egy idő után egyre több órákat csúszik.. és nem feltétlen egészséges, nem csak a nemkívánt terhesség miatt, hanem amúgy is felborul a hormonrendszered, ha összevissza szeded.
2017. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!