Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Új fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katerina106 kérdése:

Új fogamzásgátló tablettát írt fel a nogyógyaszom. Ma venném be a harmadikat az elso dobozbol (novynette) Az elozot évek óta szedtem (yasmin), de a pasim véletlenül belem elvezett. Letre jöhet egy terhesség?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki? Kell kiegészítő védekezés?
2017. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy kevesebb hormont tartalmaz. Es hogy ugyan annyira ved,mint az előző. De konkrétan nem mondta,hogy mikortól van védettség és hogy meddig kell esetleges kiegészítő védekezést használni .
2017. júl. 14. 06:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a ciklus 14ik napján termékeny a nő, +/- pár nap előtte vagy utána. Nekem a menstruacio befejezés utáni harmadik nap történt.
2017. júl. 14. 06:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te is ugy szeded a tablettat, hogy mellette 14.naprol meg termekenysegrol beszelsz... tehat egyszeruen nem erted, hogy mit csinal a tabletta, csak veszed be minden egyes nap... a betegtajekoztatoban (az ujeban nezd!) pontosan benne lesz a valasz. Van benne ilyen resz, "hogyha szedett mar korabban mas tablettat". Vagy valami ilyesmi alcimen lesz. Es csak hogy tisztazzuk, tabletta mellett felesleges napokat nezni, nincsen petesejted olyan allapotban, ami megtermekenyulhetne, ugyanis a tabletta kikapcsolja az egesz termeszetes rendszert. Terhesseg pedig az ehhez hasonlo esetek soran tud bekovetkezni.
2017. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!