Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat, hogy teherbe estem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Április óta szedek fogamzásgátlót, de eddig mindig volt vérzésem két mensi között is, még nem igazán szokott a szervezetem hozzá. Állítólag ez nem befolyásolja a tabletta hatásfokát.

Július 2-án (a mensim első napján) voltam együtt a párommal, és két napja olykor émelyeg a gyomrom. Bevettem egy Rennie-t, attól sokkal jobb lett. Mindig evés után jelentkezett.

Az együttlét utáni héten elkaptam valami fertőzést, amit Canestennel kezeltem, úgy néz ki, elmúlt, de azóta is van néha ilyen nyákos folyásom.

Bepánikoltam, hogy mi van, ha gyógyszer mellett teherbe estem. Ma reggel kétszer háromszor éreztem szurkálást a hasamban, és olyan fura a cicim is. Hozzátenném azt, hogy ezeket olvastam, mint a korai terhesség tünetei, és azóta érzem. Eléggé hipochonder vagyok amúgy is, és most nagyon ideges lettem.

Nem szeretnék babát semmilyen körülmények között. Csak 18 éves vagyok, most leszek végzős a gimiben, tovább szeretnék tanulni, nem véletlenül szedek fogamzásgátlót.



2017. júl. 14. 10:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy gyakran járok pisilni. De igaz, hogy suliban is minden szünetben elmegyek.
2017. júl. 14. 10:17
 2/13 Loketion ***** válasza:
76%
felfáztál.. gyulladásban vagy.. nem terhes
2017. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A terhesség tünetei legkorábban 6 héttel a fogamzas utan jelentkeznek, teljesen biztos h ezeket a tüneteket nem a baba okozza. Nyugi... :)
2017. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A terhesség tünetei nem 1-2 napon belül jönnek és főleg nem fogja a baba bökdösni a hasad. Egyébként vannak szép magyar nyelvű betegtájékoztatók, amin mindig le van írva hogy mit hogyan.


Legegyszerűbb elmész orvoshoz. Lehetett fertőzés bakteriális is és gomba is, illetve csak felfázás. Elmész, kapsz megfelelő gyógyszert 1-2 hét alatt elmúlik. Gombás fertőzéstől lehet nyákos folyásod. Viszont a ha az A canesten nem lesz elég.

2017. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Voltam múlt héten.

Eredetileg azért mentem, mert a negyedik hónapja szedem a gyógyszert, és még mindig erős a közti vérzésem, és azt mondták itthon, hogy kérdezzek rá.

Azt mondta a gyógyszer ettől jó, adjak még a szervezetemnek időt. Meg is próbált vizsgálni (a doki aki eredetileg felírta a fogigátlót nem vizsgált meg), de még annyira szűk vagyok a vaginális feltárás nem sikerült a kacsával.

Akkor mondtam, hogy valószínűleg elkaptam valamit, és hogy Canestennel kezelem, erre azt mondta, hogy rendben.

2017. júl. 14. 10:56
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

18 évesen tabi.

Hallod, nem kislányként fogod megtalálni azt a biztonságot nyújtó komoly kapcsolatot, ahol majd fogamzásgátlót érdemes szedni..

2017. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

...:)

A fogamzásgátlót menstruációs problémákra írta fel az orvos.

2017. júl. 14. 11:45
 8/13 A kérdező kommentje:

De végülis jól jön. Így is izgulok mi lesz, nem hogy nélküle.

(Igen, tudom, akkor nem kell szexelni.)

2017. júl. 14. 11:46
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

#8: ha tudod, akkor minek csinálod?

Amíg a szex ilyen feszükltségekkel jár számodra, addig pont az értelmét veszíti el. Mintha egy Ferrari a garázsban porosodna meg.

2017. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nem csak ezt parázom túl...

Ha olvasok valami mellékhatást, egyből produkálom. Trombózis, vastagbélrák...Hipochonder vagyok, és ilyenkor szükségem van arra hogy valaki lenyugtasson.

2017. júl. 14. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!