Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex Feel Intimate hamisítván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex Feel Intimate hamisítvány lehet?

Figyelt kérdés

Aki olvassa, és ilyet használ, kérem ellenőrizze,nézze meg nekem, ha kéznél van, hogy a 3 dbos kiszerelesen durex® vagy durex™ a logó, a gyanús darabon Tm van. Továbbá a logó nyomtatása az x száránál el van csúszva, mind a dobozon, mind a leírasos papiron. A doboz hátulján a leírásban sok helyen nincs ékezet, a szavak össze vannak csúszva, nincs szóköz jó néhány helyen. Nem tudom a peniszt ábrázoló karikaban lévő rajznak milyennek kellene lenni, ezen a csücskös vég oké, de nincs rajta kidudorodas a végén, mint azokon, amit a neten találtam képet. Továbbá a 4 piktogramm közül az első el van gepelve WORLD'S CONDOM BBAND... Ugye BBAND a brand helyett, a betűtípus vékonykább, szín is más kicsit,, ill a smells better piktogramm sem olyan, mint a B close dobozon, máshogy van arnyekolva. A leírasos papír ropogós, nem fényes, a nyomtatás minősége elég rossz, néha alig olvasható, a nagy logó ezen a papíron is meg van törve az xnel, illetve a magyar szöveg eleje fekete, hasáb valtasnal kéken folytatódik, nyelvenkent más színű, kék vagy fekete. A gumik csomagolásán 3 nyelv szerepel, a kínais írás nem, a b closeon ott vn ez is. A csomagolasukon lévő datumozas festékes beütéssel, nem nyomtatással történt mint a b closeon.


Remélem segít nekem valaki osszehasonlitani!

Ha nem hamisítvány, akkor a hanyagság miatt lehetne reklamálni...

Köszi a segítséget !


2017. júl. 20. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem hamisítvány,hanem arra utal "TM",hogy latex mentes anyagból van az óvszer.
2017. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. A TM azt jelenti "trade mark" a márka védettségére eredetiségére utal (elvileg) bárki bármikor használja a márkanevet amúgy fel kellene tűntetnie, ez olyan mint a copyright, és társai.
2017. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A starbucks logo után is ott a ™, ezek szerint a starbucks latexmentes :'D a jelöléseket tudom, miért vannak ott, csak hát ez volt ami elsőként feltűnt, es a neten se találtam ™-s durexet a képek közt. aztán utána tűntek fel az elírások is...
2017. júl. 20. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:

"a jelöléseket tudom, miért vannak ott.."

Akkor minek írtál egy litániát? :D


Egyébként:


[link]

2017. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért kellett leragadni a ™-nél? Eddig csak arra sikerült választ adni, ami nem is volt kérdés.
2017. júl. 20. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem a "TM" volt szerinted a kérdés,akkor mégis mit keres a kérdésedben,illetve a válaszodban?

Azt hiszem,te túl okos vagy erre az oldalra..:D

2017. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Feltételeztem, hogy az emberek a leírásban képesek az első mondatnál tovább olvasni. Sajnos csalódnom kellett. :(

Egyébként: egy kérdőjelet írtam --> a kérdéshez, ami nem az, hogy ki tudja, mit jelent a tm...

2017. júl. 23. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!