Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor érdemes bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes bevenni a fogamzásgátlót? Reggel vagy este? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
Melyik a célszerűbb, kinek mi vált be? .. vagy teljesen mindegy?
2017. júl. 20. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább este, sokszor a reggeli rohanásban, vagy elalvásban eltudod felejteni
2017. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig este vettem be.
2017. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig estefelé vettem be, amikor szedtem. Célszerűbb. Reggel az ember nem olyan fitt még, ha elalszol, kapkodsz, könnyel előfordulhat, hogy elfelejted, estefelé az ember azért összeszedettebb. Csak annyira későn sem célszerű, inkább ilyen 6-7-8 óra körüli időpontban jó, hogy azért be ne aludj és nehogy azért maradjon el.
2017. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig este 9-kor veszem be.
2017. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Este 6kor szoktam, akkor általában még vagy már otthon vagyok. Nem egy időben kelek mindig, nem tudnám reggelente szedni
2017. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én este 7kor szedem.

Reggel nem tudnám mert ha dolgozok akkor 6kor kelek, ha itthon vagyok hétvégén, akkor később, tuti kimenne a fejemből.

Az este 7 pont ideális mert mindig van eszemben, akkor még nem alszok.

Te tudod magadnak hogy melyik a legmegfelelőbb időpont.

2017. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az tudom, hogy egyidőben kell szedni, hogy minél hatásosabb legyen, de ha mondjuk úgy szedem, hogy 8-9 között... az még jó nem? Hiába állítanék emlékeztetőt, tudom, hogy óramű pontossággal nem fog menni.

2017. júl. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!