Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta mellett késik, mit tegyek? HELP!

Figyelt kérdés
7hónapja szedem,sose volt még ezzel baj. Vasárnap vettem be az utolsó szem gyógyszert,ma kellenne megjönnie,de semmi. Eddig mindig kora délután jött meg. Nagyon aggódom,az első gyógyszermentes napon szeretkeztünk óvszer nélkül. Egyébként pontosan szedem a gyógyszert,vasárnap vett em be este 8helyett éjjel 11után. Valamint most gyakran járok pisilni,fáj is a pisilés,hólyaghurutom lehet,de nem szedek rá semmit,mert nem vészes. Nem tudom,hogy ez befolyásolhatja e. Van okom aggódni? Mit tegyek?
2017. júl. 20. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett se feltétlenül napra pontos a megvonásos vérzés. Nekem is volt olyan, én több évig szedtem fogamzásgátlót, hogy 2-3 alkalommal nem a szokott napon, hanem 2-3 nappal később jött csak meg. Semmilyen problémám nem volt és mégis később jött meg.

Viszont tesztet érdemes azért csinálni, mert sosem lehet tudni.

És az, hogy nem vészes, az egy dolog, ha fertőzésed-gyulladásod van, irány az orvos! Ne akard megvárni, míg komolyabb lesz akár egyik napról a másikra.

2017. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi bajod, ha rendesen szeded. A leírás alapján nem gyengült a hatása. Nem feltétlenül jön meg ugyanazon a napon. A lényeg, hogy a hét napos szünetben kezdődjön a vérzés.

20N

2017. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugi, nem vagy terhes. nekem az előző gyógyszeremmel volt ilyen, minél régebb óta szedtem, annál később jött meg a szünetben. fél év után váltottam másikra (nagyobb mg-ra). amúgy a hólyaghurutra antibiotikum kéne, mielőtt felmegy a vesédig.
2017. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!