Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel már másfél éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már másfél éve vagyunk együtt és az utóbbi 2-3 hónapban nem igazán kívánja a szexet! Fogamzásgátlót szed! Yasminelle-t, kb 8-9 hónapja! Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Eleinte szinte minden nap, vagy másnap együtt voltunk, de az utóbbi időben heti 1-2 alkalom max! Mit csináljunk? Ne szedje a tabit, vagy próbáljon ki másikat! A gumival sok a probléma! Mit válasszunk? Mit ajánlotok? Igaz az utóbbi időben vannak lelki eredetű problémái is!Én 22 vagyok ő pedig 20!
2008. okt. 18. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
valószínűleg együtt hat a kettő. sztem szedje tovább a gyógyszert, te pedig igyekezz meghozni a kedvét.
2008. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem a tabitól van, mert akkor a szedés elején kiderült volna. Inkább az lehet, hogy már nem úgy van, mint az elején. Én egy éve vagyok együtt a párommal, és mi is minden nap csináltuk az elején, aztán most már kicsit ritkábban. Plusz még közrejátszanak a problémái is, amiket igyekszik megoldani és nem tud a szexre koncentrálni. Próbálj meg segíteni neki a problémáit megoldani és meghozni a kedvét a szexhez.
2008. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld felvidítani még mielőtt neki állnál a szexnek. A léleknek a nevetés nagyon jót tesz. Amúgy szerintem is kiderült volna azt elején, ha a fogamzásgátló miatt nem kívánta volna szexet. De lehet hogy, most merült fel akkor van még a hüvelygyűrű. Az is hormont bocsájt ki de nem terheli annyira a szervezetet.
2008. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez a helyzet, szerintem váltson de ne yadine-ra mert nekem attól alakult ki. és nem az első hónapokban mint ahogy a használati írta hanem kb félév után, és nem is egy mellékhatás hanem 3 is stimmel, szóval ez sztem már nem véletlen. és most külföldön vagyok, de ha hazamegyek tuti abbahagyom vagy váltok. szerintem ő is inkább kérdezzen rá a nőgyógyászánál, mert kezdetben azt hittem h ó biztos rossz kedvem van majd elmúlik, és csak nem múlt.
2008. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy a fogazmásgátlóknak nincs libidócsökkentő hatásuk. Én is Yasminelle-t szedek, de én semmi változást nem vettem észre.

Lehetségek, hogy a problémákat máshol kellene keresni. Ahogy írtad lelki eredetű gondok is lehetnek vagy már nem olyan szenvedélyes a kapcsolat. Egy nőnél ez nagyon összetett.

Petranova

2008. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom miért mondta a nőgyógyász ezt, de a használatira kerek perec rá van írva, hogy "nemi vágy megváltozása". Yadinenál legalább is
2008. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mint mondtam kb 8-9 hónapja szedi, és ha visszagondolok talán már kezdetek óta nem olyan mint mikor nem szedte!

Én próbálok türelmes lenni,próbálom felvidítani,de legtöbbször a már este bejelenti hogy ma csak szeretne összebújni!Esélyt se ad,hogy kedvet csináljak hozzá!Sokan írták hogy miután lerakták a tabit sokkal jobban kívánták a szexet!Engem nagyon zavar hogy midig én kezdeményezek,ő már legalább fél éve nem "mászott" rám!Már egyszer gyógyszert is váltottunk, még a legelején, akkor mercilon-t szedett, de azt 3 hét után abbahagyta mert teljesen bekattant tőle!:)Mikor erről beszélek vele azt mondja nem tudja mi baja!Hogy miért nem akarja!Pedig élvezi mikor velem van!Szóval nem ez a probléma!Talán a találkozások gyakoriságán kellene változtatni?Mert minden nap találkozunk, minden este együtt alszunk!Unom már az állandó visszautasítást!

2008. okt. 18. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos vk h a gyógyszer okozza, ugyanez a helyzet nálam. egyszerűen levertnek, fáradtnak érzem magam, és sajnos én is ezt szoktam, hogy már este tudom h nincs kedvem hozzá. már én is fontolgatom h abbahagyom és kitalálni vmi mást, mert télleg borzasztó, pedig a páromat imádom, és vele a legjobb. ráadásul nálam a nemi vágy megváltozása mellett, előjött a levertség, fáradtság és a túlérzékenység, amik mind benne vannak a használatiban, szóval ez nem véletlen.
2008. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... Szerintem először próbáljátok kicsit feldobni a nemi életeteket, nem kell rögtön a tabira fogni, mert ez elég megfoghatatlan! Először is másfél év után már semmi nem olyan, mint az első pár hónapban, kicsit lenyugszik az ember. Nem biztos, hogy akkora már az étvágya, mint hónapokkal ezelőtt (és ez egyáltalán nem baj, sokkal kevesebb hormon van már ilyenkor a szervezetben, mint friss kapcsolatban).


Amúgy egy kapcsolatnak vannak ilyen téren is periódusai, nekem volt, hogy hónapokig nem is akartam, a barátom meg igen, és megtörtént fordítva is. Engem nagyon frusztrált, hogy a barátom szeretné, és megint nem tudom neki megadni szívből. Ő hiába állt ehhez nagyon rendesen, már az is idegesített, hogy ő megint szeretné, én meg megint nem kívánom. És ez is megmérgezett egy ideig minden alkalmat. Aztán elmúlt, hidd el, fordul a kocka egy idő után!


Az sem szerencsés, ha mindig lefekvés előtt akarjátok, lehet, hogy neki az időpont nem megfelelő... Megint csak a saját példámat tudom hozni: én este vagyok aktívabb, a párom meg reggel. Próbáld meg, hogy kicsit szokatlanabb időpontban kezdeményezel, hátha akkor jobban vevő rá. És még szerintem azt is megpróbálhatod, hogy egészen máshogy közelíted meg a témával. Pl. sokáig simogatod nagyon finoman, egy idő után meg fogja kívánni. Vagy nézzetek valami romantikus-erotikus filmet. Vagy valami új parfüm, nagyon jó illattal. Gyengéd, hosszú csók bevezetésnek... Sok sikert, és legutolsó indok legyen a tabletta! ;)

2008. okt. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!