Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvely gyűrűt hogy veszitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvely gyűrűt hogy veszitek le? És a pesszáriumot?

Figyelt kérdés

nekem nem tiszta ez az egész dolog.

ha felteszed mint egy tampont, tehát felnyomod a hüvelybe, a pénisz nem tolja még fentebb?

hogy veszed ki? benyúlsz és megfogod? és ha annyira fent van, hogy nem birod megfogni? vagy nem is érzed hogy hol van?

kíváncsi lennék rá, de nem merem kipróbálni. hasonló a helyzet a pesszáriummal.

aki ilyeneket használ segítsen légyszi!!

bár 26 éves vagyok, nekem annyira idegen ez a két dolog.


2017. júl. 25. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:

azonos alapon működik mind a kettő. A hüvelygyűrűbe bele tudok akasztani az ujjad és simán kijön. A pesszáriumnál is van egy pici gumi"gombolyag", és ott ha a vákuumot megszünteted, simán ki lehet szedni, csak gyakorolni kell.

Bár még egyiket sem használtam, de a hüvelygyűrű engem is érdekel már jó ideje, de nem volt párom, most alakul, de egyenlőre majd gumi lesz pár hónapig.

2017. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
feljebb nyomni nem tudja, mert nincs hova. Simán el fogod érni, nyugi. #1es voltam
2017. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2éve használom lassan. Túlságosan fel nem tud csúszni mert azért 5cm átmérőjű puha műanyag.

Pár centire van a bejárattól, ahol már nem érezni azért, de ha felnyúl az ember egy picit akkor bele tudja akasztani az ujját a "hurokba".

2017. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!