Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha csak óvszert használunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bellabo kérdése:

Ha csak óvszert használunk lehetek terhes? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal már egy ideje élünk szexuális életet, de mindig rettegek attól hogy teherbe esek és szükségem lenne egy kis megnyugtatásra.. tehát óvszert használunk..mindig óvatosan jó minőségűt hogy ne szakadjon ki. Arra is ügyelünk hogy még így se menjen el bennem, általában 5-6 perccel az elélvezés előtt hagyjuk abba és szájjal segítek rá hogy el élvezzen..így teljes mértékben védett vagyok a terhességtől ugye? Ja és nem szórakozunk olyannal hogy be teszem egy pillanatra óvszer nélkül aztán kihúzom és nem lesz baj..mert ettől is félek, illetve amikor elmegy akkor én oda teszek magamnak egy párnát vagy takarót hogy még véletlenül se menjen rám a dolog..Úgyhogy véleményeket és válaszokat várok ^^"

2017. júl. 26. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Pont jól csinálod, de szerintem ha biztosra akarsz menni akkor rakass fel spirált, szedj fogamzásgátlót, használjatok hüvelykúpot is. Tényleg veszedelmes dolog ez...
2017. júl. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Mi ugy csinaljuk hogy ha erzem h el fogok elvezni akkor kihuzom.


A bnom nem fel h terhes lesz. En annal jobban igy marad ez. Ot nem zavarja engem se.

2017. júl. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2017. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Túlságosan is ráparázol szerintem..
2017. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ez így ahogy leírtad, teljesen biztonságos. Felolosség teljesen csináljátok. Viszont szerintem már kicsit tulzás is. Pont a legszebb pillanatot vonod meg a barátodtol. Tudom, hogy izgato ha szájjal elélvezteted a barátod, de azért a punciban elélvezni más. Minden maradjon ugyan ugy, ahogy leírtátok, de a barátod ovszerrel nyugodtan elélvezhet a puncidban. ELélvezett, és utána rogton kihuzza a farkát, ugy h megfogja kihuzás elott az ovszer végén a farkán, hogy biztos ne csusszon le. Ez így ugyan olyan biztonságos. Odafigyelted rendesen az ovszerre, akkor ezzel nem lenne szabad, hogy baj legyen. De hát ez a ti dontésetek. Bár szerintem, legalább valmikor a ciklusod elott pár nappal, azért néha néha megajándékozhatnád ezzel a barátod. Ugy Csak pár napot idegeskednél kb mire megjon :D


27F

2017. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer azért van, hogy ha megfelelően, előírásszerűen használják, akkor nem kell kivenni élvezés előtt.

Komolyan mondom, miért kell ennyire ráparázni? Mi értelme van megszakítani az együttlétet?

Az óvszerrel végig lehet csinálni. Ha nem szakad ki, akkor nem leszel terhes!

Közel 10 éves óvszerhasználat mellett nálam még soha egy sem szakadt ki és nem lettem mellette soha terhes! És egyszer sem vette ki senki, hanem elélvezett az óvszerbe!

2017. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el,hogy hogyha nem kerül ,nemhogy beléd ,de még a közeledbe sem sperma,akkor mi az Istentől eshetnél teherbe?

A leírásod alapján nem ketten szexeltek,csak a barátod egyedül(jobban belegondolva ő is csak félig-meddig),mert te nem is vagy ott agyban,kíváncsi lennék,hogy hányszor sikerült élvezned az aktust..

2017. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miután megsajnálta szegény fiút egy-két ember, csak hozzá csatolom hogy ő szereti így csinálni ;) nem én döntöttem így hanem ő. és igen félünk mivel a nővérmenél nem szakadt ki mégis volt a híres durex óvszeren egy lyuk. 3 hét múlva lesz abortusza :) . és igen, minden alkalommal élvezem az aktust, illetve nem is igazán szeret a barátom óvszerben elmenni 1x kipróbáltuk, de nagyon nem tetszett neki a dolog, így az anélkülit választotta. És igen rá parázunk mert ha már a családi körön belűl ilyen történik egyből más szemmel van nézve a dolog. Én pedig agyban is mindig ott vagyok és tudtommal mindketten élvezzük, csak kérdeztem hogy biztos biztonságos-e mert az előváladékban is lehet spermium és ha pl lyukas az óvszee gyárilag, nem lenne túl jó ezen parázni mire kimutatja a teszt hogy van-e baba... azért köszi hogy már kérdezni se lehet mert egyből jönnek a beszólogatások..
2017. júl. 26. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Utána megnézed hogy benne van e a spermazsákban a sperma. Ha igen, nincsen gond. De ha még mindig nem vagy biztos, akkor vízzel megnézed. Utána egy csomót kötsz az óvszer végére, majd becsomagolod egy kis wc papírba és kidobod a kukába. Ne parázzatok ennyire.
2017. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelem milyen élvezetes lehet veled a szex... sajnálom szegény srácot. 5-6 perccel korábban kiveszi? Minek csináljátok akkor egyáltalán?

Ne parázz már ennyire! Ha már az elején felteszi a gumit, akkor nyugodtan el is sülhet benned, nem leszel terhes. Vegyetek inkább spermicidet kiegészítésnek, az is sokkal jobb, mintha megszakítjátok.

Attól sem kell félni, hogy elszakad. Nekem 10 év alatt egyszer fordult elő.

2017. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!