Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Először is,tisztában vagyok vele hogy itt senki sem orvos ellenben biztos van olyan aki átélte ugyan ezeket,ezért lennék kíváncsi a véleményére.

Szóval voltunk együtt a barátommal. Mind a ketten felelősségteljesek vagyunk éppen ezért védekeztünk is. Elején és végén is mindig ellenőrizzük a gumit hogy nem-e lett valami baja,de úgy ahogyan soha sem volt,most sem! Viszont ma kellene megjönnie de nem érzem hogy meg fog. Lehet bármi baj? Front érzékeny vagyok az befolyásolhatja?



2017. júl. 27. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem került beléd sperma,akkor feleslegesen parázol rá mert akkor meg a stressz miatt fog késni.
2017. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem került,ez biztos. És egyébként semmilyen betegségem nincsen ami miatt késhetne. Felfázás,fertőzés,stb. Ezt kihagytam.

Köszönöm a válaszod!

2017. júl. 27. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ritka az olyan, akinek óramű pontos a mensije. Késhet pár napot bármikor. Ha mindig védekeztetek, akkor fölösleges parázni.

Ellenben ha egy hét után se jönne meg, csinálj egy tesztet és ha negatív érdemes elmenni nődokihoz. Páromnak pl. endometriózis miatt nem jött meg.

2017. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az is kizárható! Soha nem késett és nekem mindig rendszeresen,egészségesen jött meg! Olyan eltérések voltak hogy 31, következő hónapban 29, múlt hónapban pedig 27.-én jött meg. A mai nap még nem telt el,ma kellene megjönnie csak nem érzem a szokásos előjeleket. Máskor volt olyan hogy reggel felébredtem és semmit sem éreztem,aztán délben begörcsöltem és megjött. Ma még bármi történhet. De a terhességet maximálisan ki merem zárni és a párom is!
2017. júl. 27. 15:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!