Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Masculan gold vs. LifeStyles...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masculan gold vs. LifeStyles Skyn, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Tegnap kipróbáltuk a Párommal LifeStyles Skym óvszert, és nagyon tetszett nekünk, kényelmes volt, nem voltgond vele. Az egyetlen baj, hogy drágább, mint a Masculan, amiből eddig az Anatomicot használtuk (próbáltuk már a sárgát is, de a zöldnél maradtunk). Ajánlották a Masculan goldot is, de még nem próbáltuk ki. Érdemes beruházni rá, vagy maradjunk a Skymnél? Szeretnénk a lehető legjobban érezni egymást, ha már óvszert kell használnunk.

2017. aug. 16. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk egyik sem jött be, nálunk a Durex termékek váltak be.
2017. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%
Én egyiket sem ajánlom...bee natural...az a legjobb, és még filzetni sem kell érte, meg sokkal nagyobb a gyönyör is.
2017. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze, a védekezés nélküli szex ingyen van és jó is, csak aztán a gyereket kell megfizetni... köszi
2017. aug. 16. 12:04
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Gumival olyan mintha guminőt dugna az ember. Aki gúmit használ az soha nem fogja igazán élvezi..
2017. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Én is a Durexet tudom ajánlani, és ne mond egy ő szerre hogy drága,mert a Te esetedben a gyerek drágább az én esetemben a fertőzés veszélye halálos
2017. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
A Masculannal eddig semmi baj nem volt!
2017. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


De tisztázzuk: az, hogy azt mondtam, drága, nem azt jelenti, hogy nem vesszük meg, csak jó lenne az olcsóbbak közül jót választani. A fertőzés veszélye Téged miattam vagy a Párom miatt nem fenyeget, a gyerek meg legyen a mi dolgunk. Véleményeket kértem az óvszerekről, és nem életvezetési tanácsadást.

2017. aug. 16. 12:56
 8/14 anonim ***** válasza:
2%

Gumival a szex olyan mint zokniba a lábmosás

Én gumit csak északás kaladokra huztam

Aki barátnőm volt az mind gyógyszert szedett (olcsóbb mint a gumi).


Volt olyan hogy 3 órán keresztül sikáltam egy nőt gumiba mire lekapta a gumit és orálisan vetett véget a szenvedésnek (Nem mertem gumi nélkül betenni egy olyanak akit 5 órával elötte ismertem meg!)


Szóval ha bároddal csinálod irány a nőgyógyászat

2017. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Közösen döntöttünk az óvszer mellett, minekután elmentem nőgyógyászhoz felíratni gyógyszert, és a Párom azt mondta, hogy nem kockáztatja meg az élvezetesebb szex érdekébe, hogy a sok beszedett hormon miatt később nem, vagy csak nagyon nehezen lehessen gyerekünk. Tudom, kicsi erre az esély, és keveseknél lép fel ez a komplikáció, de előfordulhat. Én azóta többször is újra felajánlottam, de mindig elutasította. Ha ő belement abba, hogy a jövő érdekében pár évig még gumt haszáljunk (amíg nem jöhet be gyerek), akkor szeretnm megtalálni azt a fajtát, amiben a legjobban élvezi.


Hülyeség, hogy gumiban olyan, mint zokniban, meg mintha guminőt dugna... Persze, ki ne szeretné nélküle, és kicsit kevésbé érezni a másikat, de ne mondja már senki, hogy kibírhatatlan! Jobb gumiban, mint sehogy. Úgyhogy most már csak olyan írjon, aki érdemben is hozzá tud szólni, és nem csak a gumit szídja.


A pasiknak könnyű mondani, hogy na majd a nő beszedi a gyógyszert, ő meg akkor korlátlanul és szabadon baszhatja a barátnőjét. Abba nem gondolnak bele, hogy ez mennyire megterheli a szervezetét, és szar lesz a közérzete, ha abbahagyja a szedést, akkor ismét felborul, ha bekap egy hányós-fosós vírust, vagy antibiotikumt kell szednie, már semmit nem ér a bogyó, aztán meg aggódhat, hgy vajon terhes lesz-e. Ha annyi áldozatot aem képes megtenni egy férfi a barátnőjéért, hogy felhúzza a gumit,akkor meg sem érdemli a nőt.

2017. aug. 16. 13:29
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Nálam masculan szakadt ki és nem is volt túl szimpatikus előtte sem. Csak a lifestyles, abból is a skyn.
2017. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!