Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hete vérezgetés fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete vérezgetés fogamzásgátló melett. Sajnos 3 műszak miatt nem lehet időben be venni csak pár órás késéssel délutános héten. Ez okozhatja?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, lassan egy éve a Reezia tablettát szedem. Eddig egy két kivetelell nem volt baj. De most lassan 2 hete hol erősen hol alig de vérzek. Egy két nap szünet, aztán megint. Este 20:00kor szoktam bevenni de ugye délutános (14-22ig) nem lehet idóben csak este 23 körül. ráadásul lassan egy hete hulla fáradt vagyok nappal, éjszaka viszont 1-2 óránként felébredek, forgolodk stb stb, ehhez még jön a sok idegeskedés szinte mindig. Ezek hozza jarulhatnak a folyamatos vérzéshez, vagy forduljak nőgyógyászhoz?

(abba hagyni nem szeretném mert a rendes vérzésem tabi nélkil rengeteg, 8 nap... Nem hiányzik továbbra se az erősebb hasi görcs, pattanásokkal teli hát és arc)


2017. aug. 24. 08:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt írnátok jelzem. Nincs "baba veszély", most nem élek szexuális éleletet.
2017. aug. 24. 08:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal munkahelyedre azt az egy szem tablettát és a megfelelő időben vedd be. Így le is tesztelheted, higy köze van-e a kiváltó okhoz.
2017. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod magaddal vinni?? Én is így dolgozom mégis betudom venni. Ne haragudj hülye kifogás.....Ennyire nehéz magaddal cipelni egy levél gyógyszert vagy mi??! Nem értelek
2017. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam de hol vegyem be, ahol nincs nyilvánosság?:o

Öltöző szekrény a gyár másik épületében, oa vissza 10 perc, ebédlőben ugyan van cipős szekrény, de szünetben mindeni ott van, mosdónk 3 hete felújítás alatt ott se "sutyiban" bevenni, amit tudunk használni, az is 5 perc járásra van (10perc szünet van csak este már), persze azt is megszállják ilyenkor :/ szóval lehetetlen, ha meglátnák akkor meg szegyelnem magam.

2017. aug. 24. 13:09
 5/8 anonim válasza:
100%

Jaj és akkor mi van ha meglát valaki? Én van hogy óra közepén veszem be mikor ott az idő, nem fogok ezért kimászkálni wcre. Az egy nyamvadt szem gyógyszer, a kutyát nem érdekli mit veszel be.


20/L

2017. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj és akkor mivan ,ha valaki meglátja??! Mit nyavikolsz kérdező??! Annyira szánalmas történet ez az egész ,hihetetlen mennyit problémázol...
2017. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elnézést:o csak sajnos van szociális fobiam is:s
2017. aug. 24. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:
3 órás késés ilyet nem okozhat. Lehet már nem jó neked ez a gyógyszer. Nődokit kellene megkérdezni.
2017. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!