Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy így teherbe esek?

Figyelt kérdés

Tablettát szedek, minden nap beveszem, de nem nagyon sikerül egy időben. igyekszek legalább annyit betartani, hogy délelőtt beveszem, de van hogy kimegy a fejemből és csak lefekvéskor jut eszembe. Esett valaki már így teherbe?

még szoptatok, de már keveset. remélem, hogy ez is ad még védelmet, de ezt nem tudhatom biztosra



#terhesség #fogamzásgátló #rendszertelen szedés
2017. aug. 26. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeritem így nem lehetsz terhes, ha beveszed a mindennapi adagot.
2017. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha 12 órán túl pótolod, tehát reggel 8-kor beveszed, de a következőt nem reggel 8-kor veszed be másnap, hanem este 9-kor, akkor igen, lehetsz terhes.

Az pedig, hogy szoptatsz, az ég világon semmitől nem véd, mármint a terhességet illetően.

Ha nem akarok egyelőre, vagy egyáltalán több babát, akkor inkább használjatok óvszert.

2017. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy választhatnál egy másik időpontot,amit esetleg könnyebben megjegyeznél.
2017. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ikerbabák mellett még enni is elfelejtek... de megpróbálok jobban figyelni a jövőben
2017. aug. 26. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jól szeded, ha valami miatt 12 órán túl pótlod, max a következő 7 napban óvszert is használtok. 6 évig szedtem bogyót, sokszor felejtettem el bevenni, később pótoltam, de baj nem volt sosem. Sok boldogságot a picikhez :)
2017. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!