Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szedhetek fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szedhetek fogamzásgátlót, a megszakításos "módszer" mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Nemrég élek csak nemi életet...viszont trombózis miatt nem szedhetek fogamzásgátlót, párom pedig latex allergiás így óvszert sem használhatunk. Latex mentes óvszert próbáltuk viszont ez is allergiás reakciót váltott ki nála.

Párszor már együtt voltunk védekezés nélkül, ami kicsit felelőtlen volt mivel még nem akarunk babát...

A megszakításos védekezés mennyire "biztonságos"?

Ti mivel védekeznétek ilyen helyzetben?

22L



2017. aug. 29. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%

A szakvélemények szerint 4% esélye van annak, hogy így terhes lehetsz.

[link]

2017. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Több mint 2 évig így védekeztünk, nem lett semmi gond, de ettől függetlenül ne. nem biztonságos, többtol hallottam, hogy így jött baba.. esteleg megszakítás és sperma olo hüvely krém vagy kúp.
2017. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

# 1 Ezt a 4%-ot hogy kell érteni?

100 nőből négy lesz terhes ha egy évig így védekezik. Vagy 100 szexből 4 végződik gyerekkel? Nagyon nem mindegy. De sehol sem találtam még választ amikor ilyen százalékokat írtak.

2017. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
100-ból 4, én ezt olvastam nemrég.
2017. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Pharmatex.
2017. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

# 4 100-ból négy mi? 100 szexből négy gyerek?

Akkor 25ből 1? Tehát ha 25 alkalommal megszakítással védekezik egy nő akkor esélyes hogy terhes lesz?

Nekem ez túlzásnak tűnik.

2017. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Annyira hogy 12 éves a lányom :D
2017. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Mini tabletta?
2017. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Megszakításos módszer csak naptár módszerrel együtt ér valamit. Ami azt jelenti, hogy ki kell hagyni azt a kb 1 hetet, amíg a legtermékenyebb vagy ovuláció előtt és után, illetve figyelni kell ugye, hogy mikor van peteérésed. Mivel az előváladék is tartalmaz(hat) spermiumot, amitől ugyan úgy teherbe eshetsz.

Persze nem azt mondom, hogy nagyon nagy az esély a terhességre. De ha ovulációs időszakban csináljátok, akkor sokkal nagyobb. Plusz ott van az is, hogyha esetleg történik egy baleset, akkor esemény utáni tablettát sem vehetsz be. Próbáljatok ki másmilyen márkájú latex mentes óvszert. Vagy kérdezz meg egy nőgyógyászt, hogy milyen egyéb módszereket ajánl, amiket te is használhatsz. Mondjuk spermaölő krémek, helyi fogamzásgátlő cuccok. Annyiféle van már, biztos van legalább egy, amit te is használhatsz.

2017. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Pearl-index....


Megszakításosnak a legrosszabb talán, de lehet h a matematikai módszernél jobb.

2017. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!