Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee Fogamzasgatlas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee Fogamzasgatlas?

Figyelt kérdés
Jangee fogamzasgatlot irt fel az orvosom de azt mondta menstruaciom 5. ik napjan kezdjem el szedni. A tajekoztatoban az van hogy 1so naptol kell hogy megjott. Miert mondta akkor hogy csak 5ik napon kezdjem el szedni? Es este 7kor kell mindig bevenni? Nem mindent mondott el az orvosom. Aki szedi segitene?

2017. szept. 21. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom én se miért így mondta neked.

Én magánhoz járok, ő is első napot mondott.

Sőt, én a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán is első napot tanultam.

2017. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ma van 2ik napja hogy megvan, baj lenne ha ma elkezdenem szedni vagy inkabb varjam meg az 5.ik napot?
2017. szept. 21. 11:13
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Igazából én a betegtájékoztató alapján járnék el, és magán orvoshoz mennék. És kikérném az ő szakvéleményét.
2017. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ertem, de most ha ma elkezdem szedni lessz valami bajom?
2017. szept. 21. 11:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem, legjobb tudásom szerint.

De a következő hónapot mindenképp várd meg az egyéb kiegészítő védekezést nem használó aktussal

2017. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1honapig vedekezni fogunk melette:) johetnek meg valaszok
2017. szept. 21. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is Jangee-t szedek,Nekem is az 5.napon kellett elkezdenem.Ezt szedem már 1,5 éve,semmi bajom.Vedd be az 5.napon,hidd el,nem mondott hülyeséget az orvosod!:)
2017. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is igy kellett kezdeni es azt mondta a doki, hogy azert, mert ha az elso napon kezdem, akkor nagy esellyes vegig verezgetem az elso honapot. Ha az otodiken, akkor meg elmulik normalisan es nem lesz verzes zavarom. Nekem be is valt igy. Csak fontos, hogy hasznaljatok ovszert az elso honapban, mert igy nem leszel vedett csak a kovetkezoben.
2017. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igy mar ertheto koszonom:) es meg annyi hogy vasarnapi napon, vasarnapi jelzonel feltuntetett napon kell elkezdenem ugye? es ugy haladok szepen sorba a szedessel?:)
2017. szept. 21. 13:04
 10/11 anonim válasza:
Igazából teljesen mindegy, de könnyebb követni ha a vasárnap a vasárnapit szeded be és úgy haladsz
2017. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!