Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellekhatasia vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellekhatasia vannak a fogalmazasgatlonak, kesobb nem nol bajuszom?

Figyelt kérdés
Ugy olvastam ferfi hormont is tartalmaz
2007. nov. 25. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mai fogamzásgátlók igen alacsony hormontartalmúak és csak minimális férfi hormont tartalmaznak! Én csak jó dolgokat tudok felsorolni mellékhatásként pl. nem lesz pattanásos a bőröd, mindig tudod mikor jön meg (én több mint 4 éve szedem és mindig ugyanazon a napon és órában jön meg)!Persze vannak mások, akiknek a rossz mellékhatásai is előjönnek pl. hízás, de szerintem ha a neked megfelelő gyógyszert írja fel a doki, akkor minden rendben lesz!
2007. nov. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan gyógyszert szedsz, ami nem okoz mellékhatásokat-ezt mindenkinek meg kell találni magának, hogy meliyk jó-akkor semmitől nem kell félned.

cSAk kellemes mellékhatásai vannak-kisebb vérzés, kevesebb fájdalom, pontos menses.

Szőrösödéstől már egyáltalán nem kell félni, a mai gyógyszerek nagyon kevés hormont tartalmaznak, pont annyit, ami akadályozza a terhességet.

2007. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan menyiségben nem tartalmaz férfihormont, hogy szakállad legyen, mutálni kezdjél, és a csiklód 16 cm-ert nőljön. :)


Mellékhatása az lehet, hogy amikor abbahygaod majd, össze-vissza fog megjönni és esetleg nehezebben esel majd teherbe.

2007. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!