Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eshetett teherbe a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eshetett teherbe a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval egy házibuli után közösültünk nálam.Mikor felhúztam az óvszert alig a nemi szervem elejére feltűnt hogy fordítva van szóval megfordítottam és úgy húztam fel rendesen.Viszont így kerülhetett elő váladék az óvszer külsejére.Többször végig lett simogatva úgymond az óvszer miközben raktam fel.


Tudom hibáztam de esetleg van esély rá hogy ebből gond lesz?



2017. okt. 2. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne hogy nem.
2017. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondta hogy este hányingere volt de eset után pár órával nem lehet ilyen a tünete.
2017. okt. 2. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Teherbe esni nem olyan könnyű dolog ám. Attól függ hol tart a ciklusában. Ennyitől teljesen biztos vagyok benne, hogy esélytelen a terhesség.
2017. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát menstruáció vége utáni másnap történt az eset
2017. okt. 3. 06:26
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy!
2017. okt. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kizárt a terhesség!
2017. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Borzasztoan szerencsetlenek vagytok es az a gyerek marhara meg akar szuletni, ha ennyitol terhes lett. Aktus utan egyebkent min ket het mire tunetei lesznek, szoval csak aggodik es bekepzeli. No para.
2017. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm válaszokat.

Elnézést csak én még nem vagyok otthon ebben a témában.

2017. okt. 3. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj de sokszor kerültem ilyen “előváladéktól terhesség”-és helyzetbe. Én is megijedtem az ilyenekről, de azóta rájöttem, hogy azért ez nem ilyen egyszerű. Valószínűleg, sőt több, mint valószínűleg nem lehet baj! Az a pár százalék mindig ott van, de szerintem nem kell izgulni!
2017. okt. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!