Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Péntek este kihagytam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péntek este kihagytam egy szem tabit, amit szombaton pótoltam (2 szemet vettem be), mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Vasárnap kicsit véreztem, szerintetek? L/21

2017. okt. 9. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

50%

Hó végén majd tesztelj.

2017. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy 50!

Hanyadik héten jársz a szedésben? Mikor volt utoljáta aktus?

2017. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

attól, hogy kettő vettél be még nem javítottad ki a bakit...

az én betegtájékoztatómban úgy volt emlékeim szerint, ha valaki kihagy 1 szemet, az be se vegye, hanem ugorjon a következőre.

szóval igen, lehet sansza, hogy terhes vagy. miért nem olvasod el a tájékoztatót? nem olyan bonyolult!!! vagy legalább beszéld meg a dokiddal.

2017. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem így van ahogy itt írjak. Attól függ h hányadik hétbe vagy és mindig muszáj pótolni a gyógyszer. A betegtájékoztató mindent leír. Enis jártam így de én a 2dik hétbe voltam vasárnap voltunk együtt a párommal és a hétfői adagot elfelejtetem bevenni egyéb ok miatt és pótoltam mind a 2szemet és nem vagyok terhes megjött szval nyugi bár lehet az én helyzetem más mint tied mert nem írsz semmi konkrét dolgot.
2018. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!