Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az e havi fogamzásgátlómból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az e havi fogamzásgátlómból 10 db lett volna vissza, de tegnap délután mind a 10-et bevettem. Hülyeség volt, de ezt láttam megoldásnak. Mit csináljak? Hogy szedjem tovább vagy orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 07:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Idióta. Hétfőn menj nőgyógyászhoz.
2017. okt. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Doki és egyuttal kérd is meg hohy NE írjon fel többet, mert ahhoz is hülye vagy, hogy szedni tudd.
2017. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Azt értem,hogy egyel többet beveszel,mert nem emlékszel rá,hogy bevetted-e már vagy sem. Na de 10-et???? Mkt gondoltál,fogamzásgátlóval leszel öngyilkos? Azt mégis hogy? Beszedsz 10 adagnyi női hormont és az majd kicsinál? :D jajj,de kis hülye vagy.

Amúgy sok mi nem fog történni,menj el dokihoz de azt fohja mondani,hogy szedd tovább naponta 1-et és ne csinálj ilyet többet. De azért érdemes elmenni,hhátha beutal pszichológiára is.

2017. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát már szerintem már gyomormosáshoz késő, de görcs,hányás,fejfájás,vérzés stb.. ez


When the pills are taken in higher doses, they can cause cramps, nausea, vomiting, headaches, and can even alter the menstrual cycle. They can also cause ectopic pregnancy (pregnancy outside uterus).


Szóval,ha ilyeneket tapasztalsz,akkor nem kell csodálkozni, DE NE PRÓBÁLD MAGAD ORVOSOLNI! ÉS VIDD MAGADDAL A SZEDETT GYÓGYSZERT,HOGY TUDJÁK MIT ÍRJANAK FEL HOGY ENYHÍTSE A TÜNETEKET..

2017. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez mire volt megoldás? Miért csináltad?
2017. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mire megoldás ez?
2017. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért vetted be?
2017. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
légyszi oszd már meg velünk miért tetted nagyon érdekel és így talán okosabbak leszünk mi válaszolók is
2017. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Biztos az volt a célja, hogy egyszerre letudja a maradékot, és nem kell azon agyalnia, hogy bevette e vagy sem. Kis butus.
2017. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mire láttad ezt megoldásnak ? ? ? ?
2017. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!