Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlónál ez lehetséges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlónál ez lehetséges?

Figyelt kérdés

4. Levelet szedtem be. Szerdán volt az első napja a szünetnek. Nekem eddig mindig a 3.napon jött meg a megvonásos. Most viszont még mindig nincs meg,holott ma kellene.

Szerdán voltam vérvételen. 5 kémcső vért vettek le. Mellette azt is tudni kell,hogy nagyon rossz folyadék fogyasztó vagyok,a napi 1 liter van meg általában. Lehetséges,hogy most emiatt nem jött még meg? Amúgy rendszeresen szedem,adott időben,nem volt egyéb gondot okozó tényező.



2017. okt. 20. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Fg melett se 100% hogy napra pontosan meg jöjjön.

Nekem 3 napot késet 3 hónappja nem voltunk együt szocal Terhes nem vagyok.

Előtte késett 3 hetet és meg volt 1,5 hétig

2017. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!