Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történhet baj ha így védekeztünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történhet baj ha így védekeztünk?

Figyelt kérdés

Az első levél fogamzásgátlómból már csak egy szem van hátra. Most kezdtem el szedni, ezelőtt nem volt ilyesmi az életemben.

A betegtájékoztató szerint, ha a 2-5.napon kezdem el szedni a tablettát, akkor az első 7.napon kell kiegészítő védekezést alkalmazni.

Mi a 10.napon hagytuk el az óvszert, és a betegtájékoztató alapkán bíztam is ebben.

Azonban most olvastam egy általános cikket a dologról (ami ugyebár régebbi) de aszerint meg kell várni az első levél beszedését az óvszer elhagyásával.

Nagyon megijedtem most, nemtudom mihez kezdjek, az orvos semmit sem mondott a szedéssel kapcsolatban mikor felírta, és kétségbe vagyok esve.

17/L



2017. okt. 23. 18:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beleírni, hogy nagyon új a tabletta amit szedek, idén nyáron kezdték el felírni, a Noriel nevű gyógyszer az.
2017. okt. 23. 18:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia , ha a betegtajekoztato azt irja akkor biztosan bizhatsz benne . Mondjuk anno en megvartam az elso honapot de nekem az orvosom mondta, ha neked nem mondott semmit akkor ilyenkor a tajekoztatot nyugodtan veheted alapnak , nem irnak benne hulyeseget :) nyugi nem lesz baj !
2017. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt, megnyugodtam kicsit:)
2017. okt. 23. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztató egy hetet ír de az orvosok szokták ajánlani az egy hónapot hogy tutiszuperbiztosra menj.
2017. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!