Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzás gátló abletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzás gátló abletta mellett terhesség?

Figyelt kérdés

Kb. 10 hónapja szedek tablettát, nem marad ki szem, rendesen szedem.

Viszont ma, a mensi előtt egy héttel elkezdett fájni az alhasam. A tünetek az elejétől elkerültek,csak fejfájásom szokott néha lenni, amit a tabinak tulajdonítok.

Viszont most ettől a hasfájástól eléggé megijedtem. Szerintetek véd a tabletta/kell aggódnom? (Hasmenés/antibiotikum nem volt.)



2017. okt. 30. 00:22
 1/4 Deflohelp ***** válasza:
60%

A Clearblue teszt már 4 nappal a mensi előtt eredményt ad.

Érdemes lesz tesztet csinálni, megnyugtatásnak.

Előírásszerű szedése esetén természetesen véd a tabletta,

remélhetőleg más oka volt a hasfájásnak.

2017. okt. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt már ilyen, ez a tüneted is valószínűleg a gyógyszertől van, de lehet, hogy felfáztál. Ha csíp a vizeleted, akkor érdemes háziorvoshoz fordulni. Remélem tudtam segíteni!
2017. okt. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen tünetem nekem is volt,de nem vagyok terhes. Vagy a felfázás vagy egyéb dolognak tulajdonítom,de a legutolsó amire gondolok a terhesség.
2017. okt. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Felfázva nem vagyok, az tudom milyen. A tabit rendesen szedtem, annyi hogy a 7 nap helyett csak 6-ot tartottam múlt hónapban, de úgy tudom az nem befolyásolja a védelmet, hiszen kevesebb volt a szünet nem több.

Várok vasárnap/hétfőig, akkor kell megjönnie. Nagyon remélem nem lesz semmi gond.

2017. okt. 30. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!