Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utánival mennyi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utánival mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Kedden, kB fél 5 körül eggyütt voltam a barátommal és sajnos bennem ment el.Ma( vagyis csütörtökön) voltam dokinál és irattam esemény utánit.Szóval nagyjából 49 óra telt el mire bevettem a gyógyszert.Hatni fog normálisan?Így nem lehetek terhes,ugye?
2017. nov. 9. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Van 36 meg 72 órás is. De egyébként ha beveszed szinte kizárt a terhesség. Ha csak nem pont ovulációkor volt a dolog.

(Amúgy meg ezért kell védekezni... Ha ennyire szerencsétlen palid van, és még az se érdekli ha terhes leszel legalább neked lehetne annyi eszed, hogy nem fekszel le vele gumi nélkül..)

2017. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szinte 0 az esélye,ne aggódj.

De azt én sem értem,hogy miért engeded elmenni benned,ha nem akartok gyereket.

Ez a tabletta képes hónapokra is összezavarni a ciklust.Tényleg megéri?

2017. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ellaone-t kaptam.Pont peteérés körül volt a dolog.
2017. nov. 9. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak peteéréskor tudja megakadályozni a terhességet,hiszen,ha nincs éppen peteérés,akkor terhesség sem következhet be.Szóval arra van "kitalálva",hogy ovulációkor hatásos legyen.
2017. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!