Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a menstruációm utoljára augusztusban volt meg, akkor kétszer és 3napig tartott előtte hagytam abba a fogamzásgátló használatát és ugye most november van tegnap nagyon sokat ittam és egy fiúval együtt voltunk ez volt nekem az első nem sokra emlékszem, de nem volt nála óvszer és lehet hogy belém élvezett. Félek hogy terhes lettem. Egyáltalán az lehetek így hogy nincs menstruációm? Nem akarok nőgyógyászhoz menni, esemény utánit honnan szerezhetek esetleg recept nélkül?

2017. nov. 19. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz recept nélkül venni. Még mindig jobb lenne kiiratni, mint később egy abortusz vagy egy nem kívánt gyerek.
2017. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Recept nélkül nem adják ki.Mindenképpen el kell menned az ügyeletre vagy holnap dokihoz.Minél előbb be kellene venned,ugye 72 órád van rá.

Sajnos,nem csak az ágyban kell tudni felnőttest játszani..

Nem lehet tudni,hogy van-e peteérésed,lehet,hogy pont "betalált" a srác és ha kicsúszol az időből,akkor már csak az abortusz marad.

2017. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberiség halálra van ítélve.

A mi generációnk 13 évesen még az utcán bicajozott, meg a gépen Doom-ozott, ezek meg semmit nem tudnak a védekezésről, sem a helyesírásról, de hullarészegre isszák magukat és kefélnek.

Kislány, hogy a francba lehet azt nem tudni, hogy beléd ment-e vagy sem?!

És ha jól értem, a szüzességedet egy kanos idegennel vesztetted el, matt részegen, úgy hogy semmi védekezés és nem is emlékszel semmire? Gratulálok!


Namost szólsz anyucinak, aki elvisz egy sürgősségi ambulanciára, ahol kapsz esemény utánit. Aztán remélem apád megnevel kicsit, meg a srácot is, aki kihasznált.

2017. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem az sem világos,hogy minek szedted a tablettát,ha még szűz vagy,vagy miért hagytad abba ,ha a rendszertelen menstruációd miatt szedted?
2017. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szard le a kioktatókat meg a kárörvendőket, most az a legfontosabb, hogy ne történjen semmi baj. Sikerült feliratni? Sok helyen az ügyeleten be van készítve előre a recept, csak felmarkolod és szaladhatsz is a patikába.


A fiú meg felelőtlenül viselkedett (veled együtt, de gondolom te tanulsz az esetből szentbeszéd nélkül is), remélem szóltál neki, hogy nagyon gáz, ami történt és lehetnek következményei is.

2017. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!