Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló bevétele után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló bevétele után híg széklet?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem eszek sokat, 1000 kalóriát kb. A mai nap viszont 'kajatúrára' mentünk az osztályommal, és megtette a hatását, a mai nap folyamán 3x kellett mennem nagydologra. a tablettát minden nap pontosan 20.20kor veszem be, ez ma is így volt, azonban utána megettem egy kis csokit, hogy tanulásnál jobban fogjon az agyam. Utána fél órával elkezdett picit fájni a hasam, és hig volt a székletem, azóta semmi. Kell bevennem új tablettát ebben az esetben? Kiegészítő védekezés kell?

2017. nov. 23. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell, igen.
2017. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kell, el se ért a beledig a tabletta...
2017. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A nagyon buta kettesre ne hallgass! Tájékoztatód is írja szerintem, hogy hasmenés, hányás 3-4 órán belül esedékességének esetén be kell venni egy új szemet! (Van ami variál az alapján, hogy hányadik szemnél jársz)

Ne bízd ezt a dolgot a véletlenre...én legalábbis tuti h nem aludnék nyugodtan, ha közben aktív nemi életem van...

2017. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most akkor egyszer és utána semmi, vagy háromszor fostál?
2017. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyszer, előtte utána semmi
2017. nov. 23. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
En ilyenkor inkabb beveszek meg egyet, tartok fent erre egy kulon levelet, hogyha barmi miatt, hanyas, hasmenes, akarmi, potolni kell egy szemet. Azert mert neha elofordul ilyen, es esetleg egy picit tobb hormon kerul a szervezetedbe, nem lesz semmi bajod, mert ezek a mai foggatlok mar nagyon alacsony hormontartalmuak. Ezert is kell nagyon vigyazni, hogy az a hatoanyag tuti biztosra maximalisan felszivodott.
2017. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kis fogika, aztán fosika xD
2017. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!