Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elfelejtettem bevenni az első szem fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Már évek óta szedem, de sajnos most stressz és egyéb problémák miatt teljesen kiment a fejemből hogy bevegyem tegnap, most bevettem egy szemet, ha jól értem a betegtájékoztatót, első héten amint eszembe jut kell pótolnom, még ha egyszerre két tablettát is kéne bevennem. Gondolom akár kezdhetném az egész a mai naptól is, de nem szeretném hogy egy nappal később jöjjön meg. Jangeet szedek
2017. nov. 24. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Kövesd a betegtájékoztató instrukcióit! Ha azt írja, hogy rögtön pótold, akkor tegyél úgy, és ma vegyél be összesen kettőt.
2017. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ma be kell venned még egyet és ugyanúgy folytatni a szedést. Plusz, ha a szünetben voltál együtt valakivel úgy, hogy nem védekeztetek máshogy is, akkor elég nagy bajban lehetsz, mivel lehetsz terhes, hisz így nem voltál védett a szünetben.

Illetve innentől legalább 1 hétig kiegészítő védekezést kell alkalmaznod, ha élsz nemi életet!

2017. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!