Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használtunk óvszert, de az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtunk óvszert, de az orgazmus után bennem maradt a gumi, úgy hogy ki tudtam húzni teljes biztonsággal, mivel a vége kint maradt, tehát elvileg nem folyhatott ki semmi, izgulnom kéne hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Ha biztos vagy benne hogy nem folyt beléd akkor nem kell izgulnod. De a legbiztosabb lenne talán ha elmennél dokihoz és írna fel 72 órás tabit, ha még nem telt le a 72 óra.
2010. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
ohh cica.. szerintem már várod a kis bébit :D
2010. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Majd írd meg hogy fiú vagy lány.
2010. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pff... parasztok. Feleslegesen totál kikészítitek szegényt lelkileg. Ha a vége kint maradt, és biztonsággal kihúztad, nincs baj... :)
2010. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi minden értelmes és értékelhető választ.:)
2010. jún. 2. 16:55
 6/7 anonim válasza:
szerindtem nem történhetett semmmi.nyugodj meg de ha mégis késik a mensid akkor egy tesztet vegyél
2010. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én ugyanígy jártam tegnap a barátommal,de ő ekkor még nem ment el. Valószínűleg még előváladék sem volt ekkor, de ebben nem vagyok biztos, és most rettegek.

Nekem az óvszer vége nem lógott ki, viszont még kívűl volt. Lehetséges, hogy teherbe estem?


Sajnálom, hogy ide kommentezek, viszont az én kérdésemhez "paraszt" dolgokat írtak... pl: Terhes vagy!Sőt még a barátod is az!


Tudom, hogy kevés az esélye... de olyantól szeretném hallani, aki pontosan tudja, mikor történhet be a terhesség?

2010. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!