Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális dolog fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog fogamzásgátló tabletta mellett hogy 2 héttel korábban jött meg a vérzésem?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt a gyógyszerrel, szépen beállította a vérzésemet, a hasfájás is elmúlt, mellékhatás is csak az első hónapban volt. Most viszont olyan érzékeny a mellem hogy a legapróbb érintés is fáj, 2 napja vérzek ami furcsán élénkpiros színű, és fáj is alul a hasam...

Ez a 3.hónap vége... Normális vagy menjek vissza az orvoshoz? Szedjem tovább a gyógyszert vagy hagyjam abba? Egyébként nem nagy mennyiségű a vér, a betéten olyan mint alapvetően a vérzésem utolsó napjaiban, de a wc papíron kb. csak vér látható...



2017. dec. 17. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha rendesen vérzel,nem csak pecsételő ,én rákérdeznék a dokinál.Szerintem szedd addig,amíg nem érsz el az orvosig.

Elviekben 3 hónapon belül még normális lenne.


"szépen beállította a vérzésemet"

Nem állított be semmit,te nem menstruálsz.A mesterséges hormonok miatt van megvonásos vérzésed.

2017. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vérzést írtam nem menstruációt. Beállította, mert elötte a MENSTRUÁCIÓM összevissza volt.
2017. dec. 17. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy a nőknek nagyon rossz a nőgyógyász. De van amivel nem lehet szórakozni, exem se volt hajlandó dokihoz menni a bajaival, inkább szenvedett. Ez rossz, ha baj van orvoshoz kell menni.
2017. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tehát rendszertelen volt a menstruációd..és úgy döntöttél,hogy íratsz fel fogamzásgátlót,hátha attól rendszeres lesz??

Tabletta mellett egy mesterséges hormonok által vérzésed van,megvonásos vérzésnek hívják,még mindig nincs köze a menstruációhoz.

2017. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az orvos javasolta rá a tablettát és jobb is lett amúgy, hiszen nem fájt a hasam és kevesebb lett a VÉRZÉS.
2017. dec. 17. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 fogamzásgátlóval ideális esetben beállítható a rendszertelen ciklus.
2017. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális, bár az első három levél alatt előfordul. Még egy hónapot adhatsz neki, ha eddig nem volt gond, de ha akkor is jelentkezik, vissza kell menni és másik gyógyszert íratni.
2017. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!