Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta szedésénél, a 7 napos szünetben kb. hanyadik napon fog megjönni?

Figyelt kérdés
Ugye nem rögtön aznap, mikor már nem szedem?
2007. nov. 26. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül első nap fog megjönni. A gyógyszerem papírjára az van írva, hogy a második napon kell megjönnie, ennek ellenére nekem az 5. 6,. napon szokott... bár lehet azért, mert nem szedem még túl régóta.
2007. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csütörtök este szedtem az utolsó tablettát és hétfőn délben jött meg.

Általában a második-negyedik nap.

Arra figyelj, ha nem jönne meg amíg be kellene szednek a következő levelete, menj orvoshoz mindenképp!!

2007. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hétfőn veszem be az utolsó szemet és mindig szombaton hajnalban (4-5 óra között) jön meg!
2007. nov. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig a befejezés után a 3.napon jon meg. De ez mindenkinél változo! Lényeg,hogy megjojjon!:)))
2007. nov. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én már 4 éve szedem ugyanazt a gyógyszert, amit most hagytam abba, mert picit szeretnénk. Nekem az utolsó szem péntekre esett, és következő szerdán minden egyes hónapban megjött. Ez az előnye a gyógyszernek, hogy beállítja a ciklusod, és kiszámíthatod, hogy mikor fog megjönni. Te is ki fogod tapasztalni néhány hónap után, amikor már elegendő ideje szeded, megszokja a szervezeted.
2007. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig Kedden hagytam abba, és Szombaton jött meg, Hétfőre elmúlt, Szerdán kezdtem el szedni.
2007. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is kedden utolsó és szombaton szokott megjönni, vagy péntek késő este :)
2009. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!