Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nálatok előfordult mar hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok előfordult mar hogy kiszakadt a gumi? Ha igen hányszor?

Figyelt kérdés

Csak mert nemsokára valoszinuleg lefekszünk a barátommal Es felek hátha kiszakad a gumi vagy ilyesmi...

Ja Es megegy kérdés: ti nem féltek/ feltetek ettől? Lett valami baj?



2018. jan. 15. 03:15
 1/7 anonim ***** válasza:
31l vagyok kétszer kiszakadt mindkétszer vettem be esemény utánit de nagyon drága amúgy.Egyszer túl nagy volt a gumi és lecsúszott akkor is vettem be.Nem féltem tőle amúgy.
2018. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta használjuk, szerencsére egyszer sem szakadt el. Figyeljetek oda a megfelelő méretre, hogy az elején mikor felhelyezi csípje össze a gumi végét illetve amikor elélvezett és kiveszi akkor fogja meg a gumit a tövénél és úgy húzza ki.

Ha mégis elszakadna akkor érdemes esemény utánit bevenni.

27N

2018. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában egy gumi egyszer tud kiszakadni :-P


Egyébként 15 év alatt talán kétszer fordult elő (a pár ezer alkalomból). Esemény utáni olyankor, de ha figyeltek, akkor nem lesz baj.

2018. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Sosem szakadt ki, el se tudom képzelni, hogy megtörténjen normál szex közben.
2018. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
A barátommal nem szeretjük a gumit mert nem sokat érezni benne és nálunk abból a kevés alkalomból is csomószor kiszakadt.. Pedug durex és masculan volt amik elég jónak vannak elmondva. Maradt a megszakításos:)
2018. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Fiatalabb koromban szakítottam sokat. Durex, Masculan, LifeStile, mindenből szakadt jópár. Aztán rájöttem, hogy szűk volt igazából az összes. Mióta szélesebbeket használok nincs ilyen gondom. Azaz ne legyen kicsi a gumi, és akkor nem fog szakadni sem.
2018. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 hónapon belül kettő szakadt ki. Mind a kettő durex volt. A szavatossága jó volt, nem csináltuk durván, rendesen volt felhelyezve, és mégis kiszakadt. pech. Szerencsére egyből észrevette a barátom, így nem lett belőle probléma.
2018. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!