Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6 hónapja szedek fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapja szedek fogamzasgatlot, baj lehet ebből? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenezte fogamzásgátlót szedek, egy fel éven att szedtem szerintetek ha ki hagyok egy honapott teherbe eshetek??

2018. febr. 1. 21:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat.. lindynette azt akartam irni
2018. febr. 1. 21:53
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz kihagyni egy hónapot? Egy szem tablettát sem szabad kihagyni, mert az is csökkenti a hatást. Ha kihagysz egy komplett hónapot, akkor ne várj semmilyen védelmet a fogamzásgátlótól... Végig védekezzetek óvszerrel is! És az új levél elkezdése után is egy ideig még!
2018. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Te tényleg ennyire hülye vagy??!
2018. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy honapottott ha kihagysz akkor biztosan.
2018. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem védekezel,akkor szerinted teherbe eshetsz..?
2018. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokan már akkor teherbe esnek, ha egyetlen egy szemet kihagynak, mert az új fogamzásgátlókban nagyon kevés hormon van.

Sokan amikor gyereket akarnak és abbahagyják rögtön az első hónapban teherbe esnek.

Miért akarsz kihagyni egy hónapot és mi köze ennek ahhoz, hogy szedted fél évig?

2018. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se számít, hogy fél éve szeded..

Én több éve szedem mégis tisztában vagyok vele, hogy ha egy szemet is kihagyok baj lehet :) ne játsz vele

Nem az számít mennyi ideje szeded, hanem rendszeresen szeded vagy sem :D

2018. febr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok :) véletlenül elküldtem

Természetesen egy napot sem hagyhatsz ki! Nem hogy egy hónapot! Mármint ha védettséget szeretnél.... Mert ez a felelőtlenség instant terhességet eredményez.

2018. febr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Természetesen teherbe eshetsz.

Ha egy szemet hagysz ki a levél bizonyos részein, akkor is teherbe eshetsz! Nem hogy egy hónap kihagyással....

2018. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!