Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi a valószínűsége hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a valószínűsége hogy így teherbe estem?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltunk először a barátommal nem használtunk óvszert (tudom hogy kellett volna) , kb 2 percig volt bennem tehát jóval előbb húzta ki mielőtt elment volna. 4 napja múlt el a menzeszem.

2018. febr. 5. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, ha ezt minden nap megkérdezed, attól még nem leszel kevésbé terhes.


Egyébként P(terhesség)=0.0058473


Tegnap már megkaptad a választ.

2018. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhes vagy
2018. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Itt nem az a kérdés,hogy mennyi esély van a terhességre,hanem ,hogy van-e rá esély vagy sem.

Az oldalon többször írtak már olyan nők,akik menstruáció alatt estek teherbe,szóval semmi sem lehetetlen.

Menj el esemény utánit íratni,mert így 2 hétig nagyon rossz lesz a várakozás,ugyanis a teszt,csak akkor fog biztosat mutatni és utána már csak az abortusz marad,mint opció.

Óvszert pedig nektek kell venni,nem anyutól kell elvárni,hogy készítsen egyet ki az éjjeli szekrényedre.

Ezekből a kérdésekből látszik,hogy ki a felnőtt és ki az,aki csak felnőttest akar játszani.

2018. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KJUsul ***** válasza:
Kezdj el gondolkodni, hogy melyik szoba lesz a gyereké...
2018. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljesen emberfüggő, hogy ki milyen valószínűséggel esik teherbe. Vannak, akik évekig próbálkoznak és csak utána jön a baba. Mások meg a szüzességük elvesztésekor már teherbe is esnek. Én viszont úgy tudom, hogy esemény utánit közvetlenül az együttlét után kell bevenni, egy-két hét múlva már hatástalan. A megszakításos módszer nem túl hatásos, szóval így semmiképp ne védekezzetek, inkább a megbízhatóbb formákból válogassatok. De például nekem volt olyan ismerősöm, akik évkig így szexeltek, a fiú nem volt hajlandó gumit húzni, úgyhogy mielőtt elment volna, kivette és a lány (ha csak nem volt abortusza) nem esett teherbe. A kérdésből nem derült nekem ki, de ha az együttlét előtt menstruáltál, akkor nagyobb a valószínűsége a teherbeesésnek, ha viszont azóta megvolt már, akkor minden bizonnyal nem vagy terhes.
2018. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!