Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál mellett volt aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál mellett volt aki teherbe esett?

Figyelt kérdés
akinek bármilyen pozitív és negatív véleménye van erről a fajta fogamzásgátló módszerről az kérem ossza meg velem!:)

2018. febr. 5. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3. Van fent

Az eslo kettonel semmi baj nem volt

Most a harmadiknal a felhelyezes utan 3 hettel 1 hetig vereztem. Most meg majd kiderul mi lesz

6 hete van fent.

Mind a 3 esetben ugyan azt a markat hasznaltam.

2018. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

A nővéren terhes lett, a nőgyógyász abortuszt javasolt, most már 19 éves a gyerek.

Manapság már léteznek hormon tartalmű spirálok, azoknál nagyon kicsi a valószínűsége. Relatíve drága (50e kb) de megéri.

2018. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván van ilyen.

Viszont a hormonális spirálnál már csak az elkötés hatékonyabb a pearl idex szerint, szóval elég hatékony, jobb, mint a gyógyszer.

Hiba meg bármikor becsúszhat, ha szexelsz, akkor ezt vállalnod kell..

2018. febr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
40%
Anyukám és anyósom is amellett lett terhes
2018. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van ilyen. Volt is és lesz is ilyen. Ami a rossz a spirálnál, hogy nem tudhatod, hogy hat-e. És ha nem, akkor már csak az abortusz marad. Számomra pontosan ezért az óvszer a legbiztonságosabb. Mert ha az kiszakad, még ott az esemény utáni tabletta, bár 15 év nemi élet alatt (aminek nagy része óvszeres védekezés volt), soha egy sem szakadt ki, szóval nálam ilyen értelemben abszolút nincs miről beszélni.
2018. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hormontartalmút kell felrakatni. nekem mirena van, én ajánlom. igaz 4 hónapig pecsételgettem mire megszokta a szervezetem, de azóta se mensi, se probléma. Kényelmes imádom!
2018. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is húgom így lett meg, spirál mellett.
2018. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek, eléggé elbizonytalanodtam hogy mi lenne a legmegfelelőbb védekezés :/
2018. febr. 7. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!