Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a párommal ma együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal ma együtt voltunk, és ma van peteérésem, és nem tudtam mivel védekezni, csak jódot kentem fel utána, az kiírtja a spermát? N25

Figyelt kérdés
Tuti hogy most van a peteérés, 14 edik napon vagyok és a szúrást is érzem a petefészekben.

2018. febr. 6. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Èn domestost szoktam felspricelni állítólag az is jó ,meg a gázolaj illetve a tömèny málnaszörp szex elött,mert azon megtapadnak a kis ge@ik ès nem tudnak tovább menni..Bruhaha kis köcsögökell mindig kiba@ok..
2018. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg hangyacsapdával vésekezek, de az egérragasztó is jó.
2018. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudod, hogy csak fel kell nyomni a zuhanyrózsát és utána ecetes tampont feldugni?! Tudatlan!
2018. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kockaztass ha tényleg petrérésed volt akkor azt mondanám hogy nem 50-50% hogy terhes leszel e vagy sem hanem 70-30% nagyobb az esélye annak hogy terhes leszel mint hogy nem

Holnap eseményutáni ha nem akarsz gyereket!!!

2018. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Én már 6 éve így védekezek. Barátom tobbnyire belém is élvez. Mukodik a dolog. Még nem lettem terhes. Használd nyugodtan továbbra is a jódot.
2018. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!