Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex peteéréskor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex peteéréskor?

Figyelt kérdés
Párommal pharmatexet használtunk a két legtermékenyebb napomon. Kétszer egymás után belém élvezett kb 10 perc különbséggel. Szerintetek? Esett már valaki így teherbe, hogy ovulacio napján védekezett így?

2018. febr. 17. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan esnek teherbe pharmatex mellett,mert sem a hüvelykúpot,sem pedig a krémet nem lehet egészen a méhszájig feltolni,ellenben a spermiumok simán feljutnak oda.Nem is értem egyébként,hogy hogyan lehet megbízni benne.
2018. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A Pharmatex egyáltalán nem biztonságos fogamzásgátlási mód, elég csak utánanézni a Pearl-indexének. Nemhogy peteérés alatt, de a ciklus "kevésbé veszélyes" napjain se merném önmagában használni. Nyilván esett már teherbe több nő is az ovuláció alatti Pharmatex használat során. Szerintem lehetsz terhes, ez leghamarabb 2 hét múlva deríthető ki. Miért nem használtok gumit?
2018. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Pharmatexet én max gumi mellé, kiegészítésnek használnék, önmagában nagyon rizikós!
2018. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én is olvastam sokfélét. De arra volnék kiváncsi, veletek vagy a környezetetetekben lévőkkel történt-e baleset? Mert nekem kicsit legendának tűnik sok hozzászólás. Köszönöm, hogy valaszoltatok, mindenkit pozitívan ertekelek. Biztos hátterünk van a kedvesemmel és nem vagyok már 20 éves, van két gyermekem, nem akkora világégés, ha becsusszan.
2018. febr. 17. 19:26
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik volt osztálytársam Pharmatex mellett lett terhes,22 éves volt akkor,persze nem volt már kislány,de nem tervezték a babát,a barátja aztán el is hagyta.

Egyébként nem kérdeztem,hogy akarták-e a babát,hanem ő fakadt ki,hogy terhes lett ,pedig védekeztek Pharmatex-szel..

Én már akkor is furcsán néztem,hogy tulajdonképpen ezen miért lepődik meg.


Egyébként,számodra tényleg olyan hihetetlen,hogy a nyitott méhszájig nem megy fel a kúp,a spermiumokat meg simán célirányosan odaspricceli a párod?

2018. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Peteéréskor nagyon nem ajànlatos.

Csak akkor ha nem lenne gond a baba

2018. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Csajszi a Pharmatexet megszakításos szex mellé találták ki nem arra hogy telibe belèd élvezzen.

Nézz már utánna hágy pharmatexes baba született az elmúlt èvekben

Írd be hogy Pharmatex Baby.

Szerintem imátkozz

24N

2018. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na pont ez az, aminek nem tudok utána nézni! Hány pharmatexes baba született? Erre vonatkozó semmilyen adatot nem találok. Az egyetlen, ami hivatalos, és láttam, az a pearl index, ami 0,7-7, ez szerintem nem rossz.
2018. febr. 17. 19:56
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

100-ból 26 nő esik teherbe évente Pharmatex mellett,tehát nagyjából annyi,amennyi megszakítás mellett lesz terhes.

Az inkább rossz arány,akkor.

Fórumokon is elég sok teherbe esős sztori van,ahol a Pharma volt a ludas.

2018. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De miért esik teherbe 100-ból 26, ha a pearl index 0,7-7? Ez nem azt feltételezné, hogy max 7 esik teherbe?
2018. febr. 17. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!