Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés

6 hónapja szedek fogamzásgátlót,(lindynette)

De mostanában kb.2 hónapja

Elfelejtem mindig időbe bevenni,este 7 kor szoktam szedni, és valamikor 8-9-10-11orakor veszem be. (de nem szoktam kifutni az időből)

Volt már olyan is,(ebben a hónapban) hogy elutaztunk és ítthón felejtetem, 4 napig a gyogyszert és nem szedtem ...

De most 2-3 napja, fehér folyasom van.. (viszkető érzés neha)

Ma már

érzek enyhe görcsölést, hányingert, néha kívánok is dolgokat...

Szerintetek???



2018. febr. 17. 23:37
 1/4 A kérdező kommentje:
De azóta szedem a gyógyszert csak 4 napig nem szedtem..
2018. febr. 17. 23:38
 2/4 anonim válasza:
100%
ha csak 1 napot kihagsz mar akkoris lehetsz terhes,nem hogz 4et.
2018. febr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem állítasz be egy ébresztőt minden napra ugyanarra az időpontra a telefonodon? Fogamzásgátló szedése alatt a te felelősséged a védekezés, szóval neked kell ügyelni rá. A 4 szem kihagyás alatt vagy az utána lévő héten volt védekezés nélküli aktus? Ha igen, és eltelt már legalább 2 hét, csinálj egy tesztet. Az általad csinált összevissza szedés azért sem jó, mert így összevissza zavarod a hormonjaidat. Nem minden nőnek való a fogamzásgátló...
2018. febr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem, nem lehetsz terhes ha fogamzásgátlót szedsz. Viszont a "fogamzásgátlót szedek" azt jelenti, hogy minden nap, ugyanabban az időben, kihagyás nélkül, ha 21 naposat szedsz akkor 7 nap múlva elkezdve az új levelet. Tehát te gyakorlatilag nem szedsz fogamzásgátlót, időnként ötletszerűen telenyomatod magad hormonnal de nem elég rendszeresen ahhoz hogy gátolja a fogamzást.

50-50, vagy terhes vagy vagy nem.

2018. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!