Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex készítmények közűl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex készítmények közűl melyik a "legjobb"? Illetve milyen árban van? 24N

Figyelt kérdés

E.ü. okokból le kellett állnom a fogamzásgátló tablettával illetve már nem is szedhetek.

Eddig óvszerrel védekeztünk.

De eléggé hangulat ölő tud lenni

Spirált és társait azért nem szeretnék felrakatni mert szeretnènk hamarosan kistesót.

Így a pharmatex készítményekre gondoltam

Tudom hogy sok pharmatexes baba születik de nálunk nem lenne gond a baba



2018. febr. 19. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gond a baba, akkor nem kell védekezni. Pharmatex közül mindegyik ugyanolyan jó. Vagyis... Ugyanolyan rossz.
2018. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért még nem akarjuk teljesen élesbe csinálni

És a megszakítás nem védekezés

2018. febr. 19. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Akkor csináljátok rendesen gumival. Te is tudod, hogy a Pharmatex még megszakítás mellett sem biztonságos, ráadásul úgy még élvezhetetlen is a szex.
2018. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a gumit el szeretnénk hagyni
2018. febr. 21. 08:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam egy időben, először a lágyzselatin kapszula szerűt, az úgy ragadt, hogy az ölte meg a hangulatot. Aztán a kúp szerűt, annak meg undorító íze van. És szerintem az is elég macerás, hogy X perccel előtte fel kell dugni, és fekve várni, hogy felolvadjon, és utána kezdődhet a buli. Tehát onnantól nincs orál, mert tényleg borzalmas íze van, vagy előtte orál,és utána várunk 10 perct egymás mellett fekve :"D Van még olyan fajtája, amit nem próbáltam, azok nem tudom milyenek. Viszont baba nem lett mellette, de lehet, hogy csak mázlim volt.
2018. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A naptármódszer+ pharmatex hüvely tabletta nekem bevált.Vigyázni, kell, ha más hüvelybe helyezhető gyógyszert írnak fel, azzal együtt nem tökéletes védekezés. Ja és nincs spontán szex.
2018. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Barátnőm valami olyat szed ami nem hormonális és be vált mert sokszor bele élveztem e honapban is éa mensi isőben jött szerencsére.
2018. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!